Колектив Луцького НТУ – на річниці битви під Берестечком

Члени ректорату Луцького національного університету разом із очільником ЗВО Петром Савчуком відвідали урочисті заходи з нагоди річниці битви під Берестечком.

Днями у селі Пляшева Радивилівського району відбулися заходи до 367-ї річниці від дня битви під Берестечком. До них долучилися й представники Луцького НТУ, які відвідали місця козацької слави та поринули в справжні козацькі традиції.

Зокрема, освітяни побували на території Національного історико-меморіального заповідника «Поле Берестейської битви», де відбулося вшанування пам’яті полеглих козаків. Крім того, делегація Луцького НТУ взяла участь у козацькій ході, відвідала Свято-Георгіївський чоловічий монастир та наметове містечко, де славні нащадки козаків продемонстрували зразки давньої зброї й розповіли деталі славетної битви.

Інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?ref...