В ЛНТУ з 2020 року реалізовується проект «Посилення ролі ЗВО в промисловій трансформації в контексті парадигми Industry 4.0 в Грузії та Україні» Erasmus+ КА2 CBHE: 2020 – 2023. Метою проекту є посилення ролі вищих навчальних закладів у сприянні промисловим перетворенням в Україні відповідно до Індустрії 4.0.

Матеріалознавство

У період з 26 - 29 вересня 2023 року команди університетів Португалії, Швеції, Бельгії, України, Грузії беруть участь у навчальному візиті до найбільшого університету Бельгії KU Leuven. ЛНТУ представляють завідувач кафедри матеріалознавства, к.т.н., доц. Микола Мельничук, к.т.н., доц. кафедри матеріалознавства Оксана Садова та завідувачка кафедри менеджменту, д. е. н., проф. Наталія Вавдіюк.

МатеріалознавствоМатеріалознавство

Програмою передбачені навчальні тренінги та координаційна зустріч 27-28 вересня 2023 року в KU Leuven (Ghent, Belgium). Під час координаційної наради узгодили робочі питання повʼязані з фінансовою та академічною звітністю у проекті. Також команда ЛНТУ узгодила проект угоди між ЛНТУ та KU Leuven, яка забезпечить додаткову можливість для індивідуальних грантів на мобільність для  студентів та викладачів ЛНТУ у 2023/2024 н.р.

МатеріалознавствоМатеріалознавствоМатеріалознавство

Згідно з програмою заходу учасники стажувалися у  лабораторіях: lab Logistics for e-commerce, creative makers lab.

Кафедра матеріалознавства