Козацькі розваги в Луцькому НТУ

15 жовтня 2015 року на стадіоні спортивного комплексу Луцького НТУ відбувся фізкультурно-патріотичний фестиваль «Козацькі розваги». Право підняти прапор було надано кращим спортсменам університету. Присутні вшанували хвилиною мовчання бійців АТО, які віддали своє життя захищаючи суверенітет і незалежність нашої Вітчизни.

З вітальним словом до студентів звернувся ректор університету Петро Савчук, який привітав присутніх зі святом Покрови Пресвятої Богородиці, наголосивши на новому форматі спортивного свята «Козацькі забави». З особливим захопленням присутні вітали випускника Луцького НТУ, бійця АТО – Романа Вітюка.

Учні спеціалізованої школи «Герць» продемонстрували глядачам бойовий гопак. Вразили показовим виступом з карате майстер спорту Олександр Панасюк та його вихованець Дмитро Щурук. Цікавими гуморесками розважив усіх студент Сергій Філістович.

Виконувач обов’язків завідувача кафедри фізичного виховання та спорту Володимир Ковальчук наголосив, що таке спортивне свято відбулося з ініціативи кафедри в університеті вперше. У ньому взяли участь студенти всіх факультетів Луцького НТУ. Вони продемонстрували вміння перетягувати канат, метати колоду та набивного м’яча, стрибати через скакалку, вести поєдинок у боротьбі сумо, битися на колодах, перекидати шини та ходити на ходулях. Найбільше студентів зацікавив конкурс перетягування авто, що зібрав шалену кількість бажаючих спробувати свої сили.

Переможцям були вручені медалі, грамоти, а також подарунки від спонсора фестивалю ТМ «Забіяка».

Олександр Панасюк,
голова спортклубу Луцького НТУ