«Крокуємо змінами»: спеціальний фоторепортаж в ЛНТУ

2021 рік для Луцького НТУ ознаменувався саме цим гаслом: «Ми змінюємося» і трансформації торкаються фактично усіх сфер діяльності університету. Однією із найпомітніших змін нині є низка ремонтних робіт, які відбуваються у нашому ЗВО.

Відтепер студенти, працівники і гості ЛНТУ приємно дивуються, ступаючи крок за кроком коридорами луцького політеху. Особливо приємно, коли якісні зміни в аудиторіях та коридорах університету зможуть побачити та оцінити наші першокурсники, адже ми намагаємося зробити їхні студентські роки комфортними та яскравими.

Для того, аби впевнитися, що гасло змін 2021 року у Луцькому НТУ не пусті слова, а реальна трансформація, пропонуємо переглянути спеціальний фоторепортаж «Коридорами ЛНТУ».

Лишень впродовж останнього півріччя у стінах ЗВО вдалося модернізувати фойє головного корпусу, коридори та навчальні аудиторії, здійснити заміну вікон та оздоблення приміщень для нарад і засідань, відновити приймальну ректора. Невдовзі планується здійснити оновлення фасадів та благоустрою території.

Найбільш масштабним проектом цього року для Луцького НТУ став капітальний ремонт спорткомплексу. Він здійснюється у рамках програми Президента України «Велике будівництво».

Наразі спортивний комплекс з басейном будівельники перекривають дахом, утеплюють його стіни та працюють над внутрішніми ремонтними роботами.

Окрім капітальної реконструкції спорткомплексу в університеті, у рамках проєкту передбачено будівництво стадіону європейського зразка. Він буде облаштований біговими доріжками, футбольним полем, спортивним устаткуванням для проведення змагань з легкої атлетики, трибунами для глядачів та гравців.

Загальна кошторисна вартість робіт – понад 19 млн грн, з яких понад 17 млн грн – кошти ДФРР. Слід зазначити, що стартували ремонтні роботи на об’єкті 22 червня 2021 року і будуть завершені до кінця цього року.

А ще, в рамках програми «Велике будівництво» у Волинській області, в університеті невдовзі розпочнеться реалізація проекту зі створення простору для розвитку інноваційно-активної молоді SMART VolynHub.

Так, проект регіонального розвитку був рекомендований до фінансування за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу і передбачає капітальний ремонт будівлі по вул.Даньшина, 10. Це нова локація для дослідників,  винахідників, інноваторів; підприємців-початківців (стартапи) та «зростаючих» підприємств; інвесторів,  представників венчурних  фондів,  влади  та державних  інституцій; ініціативних  жителів  Волинської області.

Проектом передбачене здійснення ремонтних робіт учбово-лабораторного корпусу Луцького НТУ, закупівля та монтаж необхідного обладнання, меблів, придбання та встановлення програмного забезпечення тощо. А також облаштування коворкінгів, івент-холу,  кібер-ІТ зон, майстерень дизайну та бізнесу, майстерні роботехніки та створення веб-порталу  SMART VolynHub.

Цьогоріч розпочалися роботи із благоустрою на базі відпочинку на озері Світязь. Частково відбулося оновлення меблевого фонду, очищення пляжу та започаткована робота їдальні на літній період. Наші студенти та викладачі уже відпочили на оновленій базі і також поділилися світлинами.

Зміни лише розпочалися і триватимуть надалі. Це також стосується і придбання необхідного обладнання та облаштування лабораторій; діяльності міжнародної; забезпечення якості освітнього процесу.

Але ми уже запрошуємо абітурієнтів та нинішніх студентів випробувати зміни на собі, долучатися до родини ЛНТУ і відчути якість, комфорт та перспективи навчання у нашому ЗВО!

Відділ іміджу та промоції ЛНТУ