Круглий стіл у ЦНАПі за участю студентів спеціальності  «Облік і оподаткування»

28 березня студенти спеціальності «Облік і оподаткування» кафедри обліку і аудиту Луцького НТУ були учасниками круглого столу щодо організаційно-правових норм реєстрації бізнесу в Центрі надання адміністративних послуг у місті Луцьку.

Начальник відділу реєстрації бізнесу та дозвільних процедур Віктор Маковецький детально та дуже цікаво пояснив усі процедури та особливості створення, реорганізації, ліквідації підприємства. Обговорювались правові норми реєстрації фізичної особи-підприємця. Студенти на практиці змогли побачити увесь процес виконання таких процедур, що неодмінно буде корисним у подальшому навчанні та працевлаштуванні. Прес-аташе, адміністратор Олена Кравчук розповіла про послуги і структуру Департаменту.

Персонал кафедри обліку і аудиту щиро вдячний керівнику ЦНАП м. Луцька Ларисі Карп'як та колективу Центру за чудову організацію заходу і внесок у освіту української молоді!

Ольга Гаврилюк,

доцент кафедри обліку і аудиту