КУБОК ДЕКАНА ФБ З МІНІ-ФУТБОЛУ-2017:
НОВІ ОБЛИЧЧЯ, СТАРИЙ ЧЕМПІОН

24 квітня у спорткомплексі Луцького НТУ відбувся традиційний, четвертий за ліком турнір із міні-футболу за Кубок декана факультету бізнесу. Цьогорічний турнір розпочав урочистості відзначення Тижня факультету бізнесу, приуроченого 22-й річниці створення факультету бізнесу.

Приємною несподіванкою стало те, що на турнір вперше заявилася жіноча команда «Стелла», яка була представлена дівчатами з групи ЕКс-11. Проте відсутність суперниць із інших груп факультету не дозволила дівчатам повноцінно проявити свій футзальний хист.

Тож головна увага була прикута до змагання чоловічих команд. Новачок турніру – команда «Інновації» була представлена хлопцями з групи ЕКс-11: Петро Пилюк (капітан), Андрій Камінський, Андрій Міщук, Владислав Супрун, Борис Баланчик, Сергій Андрухов, Антон Гніздюк. Команда «Насипаторія» в ІV розіграші Кубка декана ФБ не потребувала особливих представлень. Якщо минулого року вона була «темною конячкою» турніру, то цьогоріч – фаворитом. На ігри турніру команду виводив капітан Андрій Бартошук (ЕП-21). З минулорічного складу команди, окрім Андрія, залишився Ілля Комар (УП-21). Новими обличчями в команді були Владислав Козачок та Василь Семенюк – обидва з групи ЕП-31 та Роман Ковальчук (ПТБ-51).

Не залишили поза увагою турнір і студенти дружнього факультету обліку та фінансів. Вони також долучилися до гри. Якщо в 2016 році хлопці були членами команд факультету бізнесу, то в нинішньому розіграші вирішили предстати власним колективом. Склад команди збірної ФОФ – Богдан Озімок (ОА-32), Іван Циганков (ФБс-11), Василь Ткач (ФК-21), Богдан Вашестюк (ФК-21), Юрій Клекотюк (ОА-21), Віталій Сацюк (УП-21) та Олександр Панько (ІМ-21). Тож склад збірної вийшов дещо по-факультетськи «інтернаціональним». Зазначимо, що капітан збірної ФОФ Богдан Озімок уже не вперше бере участь у цьому турнірі.

Першу гру між собою зіграли команди «Інновації» та збірна ФОФ. Перемога була на боці тих, хто проявив більшу волю до перемоги. Після першого тайму «Інновації» вели в рахунку 2:0. Перерва пішла більше на користь збірній ФОФ, яка швидко відквитала два пропущені до перерви голи. Тож далі пішли «гойдалки», де команди почергово обмінювалися голами та наздоганяли одна одну. Більше забити м’ячів вдалося команді «Інновації» – кінцевий рахунок матчу 6:4 на її користь. У складі інноваторів відзначилися Андрій Міщук, Антон Гніздюк (двічі) та Андрій Камінський (тричі). Зазначимо, що останній забив неймовірний гол п’яткою, піймавши м’яч високо в повітрі. У футбольній дружині ФОФ забивали Богдан Озімок, Іван Циганков (двічі) та голкіпер Василь Ткач. Останній заробив у матчі жовту картку за гру руками поза межами штрафного майданчика.

У другій грі турніру зійшлися насипаторівці та збірна ФОФ. Загальний рахунок матчу – 7:1 на користь «Насипаторії». У її складі забивали Андрій Бартошук (тричі), Роман Ковальчук та Владислав Козачок відзначилися по два рази. Чудову гру в цьому матчі, як згодом з’ясувалося і в усьому турнірі, продемонстрував Владислав Козачок. Майстерності цьому хлопчині не позичати, що він і довів, постійно обігруючи по два-три суперники водночас. У складі ФОФ знову відзначився Богдан Озімок, а кіпер команди отримав «гірчичник» за порушення, ідентичне до скоєного в першому матчі.

Третя зустріч на турнірі була фінальною, адже кожна команда мала в своєму активі перемогу над збірною ФОФ. На жаль, нічого інноваційного в цьому матчі інноватори не показали, адже лише за таких обставин можна було обіграти «Насипаторію». Останні продемонстрували «космічний» футбол – з високими швидкостями, дриблінгом, частими перехопленнями м’яча в суперників. Слід відзначити старанність хлопців, адже при індивідуальній втраті м’яча вони постійно поверталися, щоб виправляти свої помилки. За свої зусилля були винагородженні розгромною перемогою над суперником із рахунком 8:2. Покер на свій рахунок у складі насипаторівців записав Андрій Бартошук, двічі відзначився Роман Ковальчук, по разу забивали Козачок та Комар. Останній міг оформити і хет-трик, але двічі після гарматних пострілів Іллі м’яч потрапляв у перекладину воріт. Зазначимо, що минулорічного турніру Ілля Комар був визнаний найкращим бомбардиром (8 голів). Кураж «Насипаторії» був таким очевидним, що навіть кіпер команди Василь Семенюк дозволяв собі грати як польовий гравець. За «Інновацію» відзначилися Андрій Міщук і Владислав Супрун.

Тож, як і рік тому, «Насипаторія» – володар Кубка декана ФБ з міні-футболу. Загалом на турнірі було забито 28 м’ячів, а середня результативність у матчі становила 9 м’ячів. Це найвищий результат за всю історію проведення турніру (2016 р. – 6 м’ячів, 2014 р. – приблизно 4 м’ячі, 2013 р. – 8 м’ячів). У перегонах бомбардирів переміг капітан команди «Насипаторія» Андрій Бартошук, який забив протягом усього турніру 7 м’ячів. Кращий форвард отримав грамоту та нагороду. До списку учасників бомбардирської гонки також увійшли Роман Ковальчук (4 голи), команда «Насипаторія»; Влад Козачок («Насипаторія») та Андрій Камінський («Інновації») – по три голи. По двічі розписувалися у воротах суперників Андрій Міщук, Антон Гніздюк (обидва виступали за «Інновації»), Іван Циганков та Богдан Озімок (обидва – збірна ФОФ).

Як завжди, на висоті відсудив матчі турніру арбітр Віталій Дмитрук. До честі сказати, команди проявляли досить високий рівень толерантності в грі. Переможці отримали з рук декана факультету бізнесу Надії Хвищун красень-кубок, грамоти та медалі.

Отож, ІV Кубок декана ФБ з міні-футболу завершився, свято здоров’я та спорту на факультеті бізнесу вдалося, а його учасники чекають із нетерпінням нового старту турніру. Будьте здорові та життєрадісні!

Юрій Фесіна,
заступник декана факультету бізнесу