ЛАБОРАТОРНІ РОБОТИ ДЛЯ СТУДЕНТІВ
ВІД «ПРИВАТБАНКУ»

Для студентів факультету обліку та фінансів та факультету бізнесу представники Луцького відділення №3 ПЗРУ ПАТ КБ «ПриватБанк» на чолі з Марією Грушко провели циклічні лабораторні заняття з метою поглибленого вивчення науково-теоретичних основ з організації банківських розрахунків, оволодіння навиками їх проведення з використанням смартфонів, ноутбуків тощо.

Працівники банку розповіли студентам про онлайн-процеси виконання банківських операцій за допомогою смартфонів; операції з відкриття депозитних рахунків; різновиди карткових продуктів; основи касового обслуговування; особливості управління корпоративним та роздрібним бізнесами, операційно-касового обслуговування; важливість роботи кол-центру та посадові обов’язки співробітників кожного структурного підрозділу тощо.

Після завершення заняття студентів було запрошено в «ПриватБанк» на проходження практики, під час якої вони зможуть освоїти навчальний курс в режимі онлайн, отримати практичні навики на практиці шляхом здійснення навчальних транзакцій. Гості наголосили, що найкращі студенти, які отримали з основної програми практики не менше 90 балів, матимуть можливість отримати пропозицію щодо працевлаштування.

На таких лабораторних роботах з банкінгу студенти активно включаються в процес пізнання руху грошей, розвитку банківської справи, беруть безпосередню участь у експериментах із проведення  банківських розрахунків. Це дозволяє вивчити роботу програмного забезпечення Приват24, Папка24, Скарбничка, ПриватБюджет, БонусПлюс та інших мобільних додатків, сформувати навички й уміння роботи з ними. Проведені лабораторні роботи допоможуть студентам не тільки підвищити рівень їх фінансової компетентності а й визначитися з майбутнім місцем практики та роботи.

Наталія Корецька,
заступник декана факультету обліку та фінансів