Перейти до основного вмісту

Луцькому НТУ офіційно передали пристрій для вивчення BIOFEEDBACK

У Луцькому НТУ відбулася офіційна передача пристрою для проведення навчань з біологічного зворотного зв’язку. Відтепер працівники та студенти ЛНТУ зможуть на собі випробувати апарат і дослідити власні можливості релаксації та концентрації уваги. Крім того, скористатися пристроєм зможуть і ветерани АТО/ООС, в рамках проекту соціальної дії.

Варто зазначити, що передачі апарату з біофідбеку передувала реалізація спільного проекту між Луцьким НТУ та Люблінським католицьким університетом Івана Павла II (Польща) «Співпраця університетів для підтримки розвитку безпеки і кризового управління Люблінського і Луцького транскордонних регіонів». Саме тому, учасниками проекту, окрім представників обох університетів, стали й працівники польсько-українських прикордонних та митних служб.

Так, для учасників відбулося навчання з міжособистісних та соціальних навичок, яке провів тренер професор Яцек Собек (Польща, Люблінський католицький університет Івана Павла II). Згодом професор Лілія Сухоцька та асистент Марта Коцюба показали працівникам ЛНТУ, як проводити навчання з біологічного зворотного зв’язку для працівників різних професій, а також ветеранів АТО/ООС.

Як результат взаємодії, Луцькому НТУ передали у користування апарат з біофідбеку, а доцентам кафедри соціогуманітарних технологій ЛНТУ Оксані Майбороді та Надії Савчук вручили сертифікати  за результатами навчання роботи з апаратом.


Подякували за спільну реалізацію цікавого проекту його менеджери Камінь Дембінські (Люблінським католицьким університетом Івана Павла II (Польща) та Олена Ковальчук (ЛНТУ). Вони подякували тренерам, які поділилися з учасниками проекту своїми знання та досвідом, передали чимало нових навичок, які допоможуть у професійному та особистісному зростанні. Вони також висловили сподівання на зміцнення співпраці між університетами, шляхом реалізації подальших цікавих ініціатив.

Слова подяки за успішну взаємодію висловила і проректор з НПР та партнерства ЛНТУ Надія Ковальчук. Вона наголосила, що проект мав на меті не лише проведення різноманітних тренінгів, консультацій і конференцій, але й отримання нових знань та вмінь працівниками нашого університету. Тож, за словами проректора, приємно відзначати ефективність проекту та його кінцевий результат – передачу пристрою з вивчення біофідбеку.

Насамкінець, представники обох університетів підписали договір про подальшу співпрацю.

Ілона Карпюк, відділ іміджу та промоції

Більше фото тут: https://www.facebook.com/media/set/?vanity=LutskNationalTechnicalUniversity&set=a.1958603170960390