Луцький НТУ отримав доступ до понад 3800 курсів на платформі Coursera

Луцький національний технічний університет отримав доступ до понад 3800 курсів на платформі Coursera – технологічної компанії, яка працює в галузі освіти. Вона пропонує своїм користувачам сотні безкоштовних онлайн-курсів з різних дисциплін, у разі успішного закінчення яких користувач отримує сертифікат про проходження курсу.

Coursera співпрацює з університетами з різних країн світу для викладання курсів цих навчальних закладів онлайн. Наразі пропонуються курси в наступних галузях: інженерія, гуманітарні науки, медицина, біологія, суспільні науки, математика, бізнес, інформатика та інші. Кількість студентів на сайті перевищує 10 мільйонів осіб.

Додамо, що кожен із навчальних курсів доступний на безкоштовній основі, але для тих, хто хоче отримати сертифікат із персональною верифікацією, передбачені платні сертифікати для окремих курсів. Разом з тим, компанія може надати студентові сертифікат із персональною верифікацією безкоштовно, якщо він доведе наявність у себе економічних труднощів, важливість цього сертифікату для кар'єрного розвитку та готовність пройти навчальний курс до кінця.

Тривалість навчального процесу різна на різних курсах. Найкоротші тривають три тижні; найбільш поширені - шеститижневі курси. Також є курси, що продовжуються 10 тижнів та більше.

Протягом навчання студент має переглядати відеолекції, які надсилаються йому щотижня (відео найчастіше діляться на частини тривалістю 15-20 хвилин), читати рекомендовані статті, виконувати домашні завдання.

Інформаційний відділ Луцького НТУ