ЛУЦЬКИЙ НТУ ПІДПИСАВ ДОГОВІР
ПРО СПІВПРАЦЮ З КОМПАНІЄЮ ВЕНТС

1 грудня 2015 року між Луцьким НТУ та компанією ВЕНТС (ПАТ «Вентиляційні системи») підписано договір про співпрацю, який включає різноманітне застосування технічних та економічних можливостей ВНЗ та виробничої компанії у навчальному процесі, а також сприятиме розширенню напрямків спільної взаємовигідної науково-практичної діяльності.

Потужності компанії ВЕНТС у місті Боярка Київської області

Договір укладено за ініціативою кафедри міського будівництва та господарства, яка орієнтується на забезпечення навчання висококваліфікованих фахівців будівництва шляхом поглиблення співпраці університету з провідними підприємствами. До таких належить і компанія ВЕНТС – потужне науково-виробниче підприємство України з великою сучасною виробничою базою (в тому числі – в Європі), яке самостійно виробляє повний спектр устаткування для систем вентиляції та кондиціонування будь-якого ступеня складності під торговими марками ВЕНТС, Домовент, Пластивент, Алювент, X-VENT, AirVENTS.

За кафедрою міського будівництва та господарства закріплено викладання для студентів та магістрів напрямків «Будівництво», «Охорона праці» ряду дисциплін, пов'язаних з внутрішніми та зовнішніми інженерними мережами. Враховуючи це, договір про співпрацю направлений на покращення знань студентів про сучасні та перспективні системи вентиляції, кондиціонування та опалення загалом та виробництва ВЕНТС зокрема.

Жваве обговорення перспектив реалізації напрямків співпраці згідно укладеного договору пройшло при черговій зустрічі фахівців підприємства з викладачами кафедр міського будівництва та господарства, промислового та цивільного будівництва.

Символічне вручення футболок з логотипом виробника вентиляційного обладнання підтвердило настрій сторін на плідну співпрацю.

Сергій Синій,
 доцент кафедри міського будівництва та господарства

Фото: Сергій Ужегов,
асистент кафедри промислового та цивільного будівництва