Луцький НТУ у світовому рейтингу Webometrics 2020

Луцький національний технічний університету посів 38 позицію у світовому рейтингу університетів Webometrics Ranking Web of Universities, серед 318 ЗВО України, за результатами січня 2020 року.

Результати досліджень Webometrics публікуються двічі на рік, у січні та липні. В процесі складання рейтингу враховується кількість проіндексованих пошуковими системами сторінок сайту навчального закладу, зовнішні посилання на нього, цитованість ресурсу, кількість завантажених на сайт файлів та інші показники.

Крім того, результати рейтингу дають оцінку присутності університету в Інтернеті, рівень значності та відкритості публікацій університету в науковому всесвітньому середовищі та рівень цитування публікацій науковців університету за показниками наукометричної бази Google Scholar та бази наукових періодичних видань «Scopus». Також оцінюється якість та вага  науково-освітнього контенту розміщеного на веб-ресурсах закладу вищої освіти.

Загалом, дослідження спрямоване на оцінку змістової та інформаційної складової web-сайту університету.