Луцький НТУ вибудовує співпрацю із провідними ЗМІ Волині

Ректор Луцького НТУ Петро Савчук провів робочу зустріч із головним редактором обласної громадсько-політичної газети «Волинська газета» Володимиром Данилюком. Зустріч відбувалася в рамках налагодження співпраці університету із провідними ЗМІ на теренах Волині.

Так, нині у Луцькому НТУ ведеться робота із розробки програми захисту інформаційного та кібернетичного простору. Це, за словами Петра Савчука, підвищує імідж університету, підтверджує потужності закладу освіти й готовність якісно реалізовувати актуальні для області проекти.

Співпраця із ЗМІ, зокрема Володимиром Данилюком, який, до слова, є секретарем Волинської обласної організації НСЖУ, членом Незалежної медіа-профспілки, дозволить якісно реалізувати проекти із захисту інформаційного простору, а також залучити ЗМІ до профорієнтаційної роботи у ЗВО та підсилити виконання низки проектів й напрацювань Луцького НТУ, зокрема щодо інклюзивної освіти та можливостей університету у цьому напрямку.

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ