ЛУЦЬКИЙ НТУ ЗАПРОШУЄ ЛІЦЕЇСТІВ НА НАВЧАННЯ

23 листопада в рамках профорієнтаційної роботи завідувач кафедри приладобудування Луцького НТУ – доктор технічних наук, професор Віктор Марчук та кандидат технічних наук, старший викладач Ірина Марчук провели зустріч із педагогічним колективом та учнями 10-11х класів Луцького навчально-виховного комплексу «Правознавчий ліцей з посиленою фізичною підготовкою».

У вступному слові перед аудиторією директор навчально-виховного закладу Анатолій Дудич наголосив на важливості ознайомлення учнів з правилами вступу до Луцького НТУ, переліком спеціальностей та спеціалізацій технічного вишу, умовами цьогорічної вступної кампанії, особливостями складання вступних іспитів та зовнішнього незалежного оцінювання тощо.

Професор Віктор Марчук розповів майбутнім абітурієнтам про структуру Луцького НТУ, кадрове та матеріально-технічне забезпечення навчально-виховного процесу, про напрямки реформування вищої школи України та перспективи розвитку вищої технічної освіти західного регіону. Завідувач кафедри детально зупинився на характеристиці спеціальностей, за якими ведеться підготовка фахівців на кафедрі приладобудування та на технологічному й інших факультетах Луцького НТУ.

Зустріч зацікавила учнів ліцею і, можливо, стала для багатьох першим кроком на шляху у виборі майбутньої професії. Чекаємо на молодих та амбітних у стінах нашого університету!

Віктор Марчук,
професор кафедри приладобудування