Луцький НТУ запрошує взяти участь у Всеукраїнській конференції

Шановні студенти, аспіранти та молоді науковці! Луцький національний технічний університет, а саме кафедра гуманітарних наук, соціального забезпечення та права запрошують Вас взяти участь у роботі ІІ Всеукраїнської науково-практичної Інтернет-конференції «Життєдіяльність людини в ситуації глобальних викликів сучасності», яка відбудеться 16-17 травня 2019 р.

Планується робота за секціями:

1. філософія;

2. політологія;

3. правознавство;

4. соціальне забезпечення;

5. соціологія;

6. історія.

Участь у конференції безкоштовна. Форма проведення – дистанційна.

За результатами конференції буде сформований електронний збірник матеріалів у PDF-форматі, який буде розісланий учасникам конференції на електронні адреси. Збірник буде надіслано у протягом 10 днів після завершення конференції.

Робочі мови конференції – українська, російська, англійська, польська.

Останній термін надсилання тез – 10 травня 2019 р. (включно).

Адреса оргкомітету конференції: 43018, м. Луцьк, вул. Львівська, 75, каб. 260 (кафедра гуманітарних наук, соціального забезпечення та права).

Координатор Інтернет-конференції – Сільвестрова Оксана Юріївна, контактний телефон: (050) 876 02 40.

Інформаційний відділ Луцького НТУ