МАГІСТРИ З ОБЛІКУ І АУДИТУ
СКЛАЛИ ДЕРЖАВНИЙ КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ ІСПИТ

З 2 по 4 грудня 2015 року на кафедрі обліку і аудиту відбулася державна атестація магістрів спеціальності 8.03050901 «Облік і аудит» денної та заочної форм навчання. З метою перевірки теоретичної і практичної підготовки студентів на державний  іспит були сформовані білети, зміст яких відповідав освітньо-професійній програмі магістра з обліку і аудиту.

У процесі складання іспиту магістри демонстрували відмінні знання, отримані впродовж навчання, виконували практичні завдання, впевнено відповідали на питання білетів та додаткові запитання членів державної екзаменаційної комісії.

Голова державної екзаменаційної комісії – начальник Головного управління Державного казначейства України у Волинській області Михайло-Мирослав Леміщак, відмітив високий рівень підготовки студентів та зауважив, що у їх відповідях на питання вміло поєднуються теорія з практикою».

Приємно відзначити, що усі магістри успішно склали державний іспит.

Бажаємо їм успіхів у підготовці та захисті кваліфікаційних робіт, успішної реалізації отриманих знань на практиці.

Ірина Ткачук, Наталія Тлучкевич,
доценти кафедри обліку і аудиту