Перейти до основного вмісту

Напередодні у Луцькому національному технічному університеті відбулось офіційне відкриття ІІ Міжнародної науково-технічної конференції «Матеріали та технології в інженерії» (МТІ).

Сьогодні ж день був насичений спецсесіями та дискусіями для магістрів та аспірантів технічних спеціальностей галузі знань «Механічна інженерія». Незмінний модератор заходу, професор кафедри прикладної механіки та мехатроніки Олександр Повстяной привітав студентів та гостей зі стартом другого дня конференції, бажаючи цікавих доповідей та плідних обговорень.

фотофотофото

Стартували зі спітчу на тему "Мікронерівності поверхні  при лезовій  обробці: закономірності формування". Спікером виступив заступник директора з наукової роботи Інституту надтвердих матеріалів ім. Бакуля НАН України, член-кореспондент НАН України Сергій Клименко.
"Завданням оптимізації та управлінню процесом різання приділяється велика увага, адже вимоги, що перед’являються до високоефективної металообробки, припускають раціональну експлуатацію дорогого устаткування, програмного забезпечення та ріжучого інструменту." - ділиться доктор технічних наук.

фотофото

Наступним виступав гість з-за кордону, член програмного комітету МТІ-2023, МТІ-2024, СО-модератор конференції, професор кафедри виробничих систем факультету механічної інженерії та робототехніки Університету науки та технологій в Кракові, Польща Міхал Бембенек.
В роботі професора "Математична та експериментальна моделі витікання дисперсних матеріалів з бункера" розглядається розробка аналітичної моделі руху частинок матеріалу по внутрішній частині бункера в залежності від його конструктивних параметрів та характеристик дисперсного матеріалу.

фотофото

Онлайн до конференції долучився представник Казахського Агротехнічний Дослідницький Університет ім. С.Сейфулліна - Меdina Baidauletova. Він ознайомив студентів з темою обґрунтування конструкції сівалки з комбінованими сошниками, специфічність якої полягає в адаптованості до ґрунтово-кліматичних умов Північного Казахстану. Детально пропрацьована та вдосконалена конструкція сівалки забезпечує високу продуктивність та рівномірну глибину загортання насіння зернових культур. 

фотофото

На завершення кандидат технічних наук, доцент ЛНТУ Віктор Сичук представив авдиторії актуальні інженерно-технічні розробки кафедри прикладної механіки та мехатроніки університету.

фотофотофотофото