МАЙБУТНІ ФІНАНСИСТИ ПОЗНАЙОМИЛИСЬ
З ІСТОРІЄЮ ЛУЦЬКОГО НТУ

14 вересня 2016 року, після посвяти в першокурсники студенти-фінансисти груп ФБС-11 та ФБСС-11 відвідали Музей історії Луцького національного технічного університету. Під час цікавої екскурсії, яку проводила доцент кафедри інженерної педагогіки, психології та українознавства Ірина Сушик, першокурсники ознайомились із основними етапами становлення та розвитку обраного навчального закладу.

Особливий інтерес для студентської молоді становили фонди музею, які представлені різноманітними документами, фотографіями, що стосуються життя кожного факультету та кафедр, науково-дослідної роботи викладачів та студентів, налагодженого міжнародного співробітництва Луцького НТУ з провідними європейськими ВНЗ. Після завершення екскурсії студенти залишили свої відгуки та пропозиції щодо роботи музею.

Анжела Ніколаєва,
куратор групи ФБС-11