Майбутні матеріалознавці Луцького НТУ
відвідали ТОВ Кромберг енд Шуберт Україна

Студенти технологічного факультету Луцького НТУ спеціальності «Прикладне матеріалознавство» відвідали ТОВ Кромберг енд Шуберт Україна. Майбутні випускники спостерігали процес виготовлення електричних бортових кабельних систем до автомобілів BMW, Volkswagen, Mercedes Sprinter та ін.

Фахівець із соціальних питань компанії п. Наталя, яка провела екскурсію, спочатку ознайомила всіх з головним лозунгом заводу – «Точність та ефективність», розповіла історію виникнення Кромберг енд Шуберт Україна та ознайомила з новим проектом BMW, над яким працюють на заводі.

Студенти мали змогу побачити виробництво заводу від складу постачання сировини з Німеччини до складу виготовленої продукції. Майбутні фахівці ознайомилися з такою спецоперацією як фешування, відвідали виробничі лінії. Готова продукція постачається до відділу діагностики, де на спеціалісти перевіряють електропровідність кабельної системи. Майбутні фахівці також побували у відділі заливки дротів, яка проводиться з метою їх захисту від бруду, ознайомилися з принципом роботи ультразвукового зварювання на машині Shunk.

Студенти дізналися і про спеціалістів, які працюють на заводі на посаді «shpringer», яка дуже тут поціновується. Майбутнім випускникам, які вже думають про працевлаштування, було цікаво дізнатися все про заробітні плати на заводі, які за словами п. Наталі є стабільними та виплачуються вчасно. Фахівець відповіла на всі запитання, які цікавили студентів та наголосила на тому, що на заводі працюють випускники Луцького НТУ, які вже проявили себе здібними спеціалістами та на сьогодні займають керівні посади. А тому висловила сподівання й на подальшу співпрацю.

Дякуємо керівництву Кромберг енд Шуберт за організовану екскурсію!

Наталія Імбирович,
доцент кафедри матеріалознавства