Майбутні менеджери та маркетологи

факультету бізнесу відвідали ТОВ «Тигрес»

22 вересня 2016 року майбутні менеджери та маркетологи, студенти груп МО-31, МК-31 та МКс-11 Луцького НТУ відвідали виробництво відомого Волинського виробника іграшок та дитячого одягу ТОВ «Тигрес». Метою екскурсії було ознайомлення студентів із сучасними процесами виробництва та дослідження особливостей менеджменту і маркетингу відомого виробника, який займає лідируючі позиції на ринку виробництва іграшок не лише в межах області, але в Україні, із практичної точки зору.

Так, доторкнутися до внутрішнього середовища успішного бізнесу студентам допомогла працівниця відділу маркетингу Надія, яка провела змістовну та дуже цікаву екскурсію, показавши студентам процес виробництва продукції від складу сировини до виготовлення готового товару та відвантаження його зі складу. Шлях студентів пролягав таким чином: вони відвідали відділи дизайну, викроювання та шиття, дільниці вишивання, наповнення іграшок та декору, а також побачили складські приміщення ТОВ «Тигрес», які є відправною точкою іграшок від виробника до ринкових посередників та споживача.

Пані Надія розповіла студентам історію про створення родинного бізнесу, та походження назви, яка сьогодні є однією із найвідоміших торгових марок України. Найбільше студентів зацікавив відділ дизайну, де вони зустріли креативних працівників, в думках яких щодня генеруються все нові ідеї для задоволення побажань найменших споживачів. Студенти погодилися із Надією, яка сказала, що головними рисами людини, яка створюю іграшки та інші товари для діток, окрім професійних якостей та навичок, має бути доброта й любов до малюків.

Серед інших питань, відповіді на які бажали отримати менеджери та маркетологи – це виробничі потужності підприємства, збутова політика іграшок та конкурентне середовище підприємства, процеси організації виробництва, умови та оплата праці персоналу. Не менш важливим питанням, яке цікавило майбутніх випускників ЛНТУ, було те, які працівники потрібні такому  успішному підприємству, як ТОВ «Тигрес».

Пані Надія відповіла, що підприємство налічує близько 500 працівників, які працюють як цілісний комплексний механізм, отримуючи матеріальне та психологічне задоволення від роботи. Проте, підприємство, прагнучи до постійного вдосконалення, запрошує на роботу молодих спеціалістів, особливо у сфері маркетингу, та є відкритим до спілкування із сучасними креативними людьми.

Менеджери та маркетологи Луцького НТУ лишилися дуже задоволеними від проведеного часу у стінах ТОВ «Тигрес» , оскільки змогли ближче ознайомитися і виробничими процесами та практичною стороною  діяльності підприємства та зрозуміли, які вимоги ставить сьогодні бізнес до своїх потенційних працівників.

Смолич Д.В.

к.е.н.,старший викладач