«Мені тут однозначно подобається», - волинський школяр про Луцький НТУ

21 лютого на факультет будівництва та дизайну Луцького національного технічного університету прибули школярі Цуманської ЗОШ І-ІІІ ст. (Ківерцівський район).

Зокрема, зустріли учнів-одинадцятикласників на кафедрі будівництва та цивільної інженерії. Так, доцент кафедри Світлана Ротко провела дітям екскурсію корпусами університету: новенькими аудиторіями, компютерними класами, музеєм та спорткомплексом. «Сподіваємося, що незабаром усі вони стануть абітурієнтами Луцького НТУ, а потому і студентами. Ми раді бачити кожного з них», - додає Світлана Володимирівна.

Школяр Дмитро поділився своїми враженнями від побаченого, зауваживши, що його вразили роботи студентів-дизайнерів університету. «Мені тут однозначно подобається, я обовязково поступатиму до Луцького НТУ. Мене цікавить графічний дизайн», - пояснює Дмитро.

Олександра Містюк, інформаційний відділ Луцького НТУ