МІЖНАРОДНА КОРПОРАЦІЯ «KRONOSPAN UA»
ЗАПРОШУЄ СТУДЕНТІВ НА ПРАКТИКУ ТА СТАЖУВАННЯ

18 жовтня 2016 року на лекцію до студентів 4-5 курсів факультету бізнесу завітали представники міжнародної компанії «Kronospan UA»  керівник відділу маркетингу Юлія Рубанець та начальник відділу кадрів Оксана Юрійчук.

Пані Юлія ознайомила присутніх з історією створення компанії, її напрямами діяльності. Зокрема, було повідомлено, що історія Kronospan бере відлік в 1897 році з невеликої сімейної лісопилки неподалік від Зальцбурга в горах Австрії. До 1960-х рр. завдяки постійному впровадженню інновацій та розробці нових матеріалів, Kronospan став лідером галузі на ринках Австрії та Німеччини. Тоді до складу компанії вже входило декілька підприємств в цих країнах. А з будівництвом в 1970 році заводу в Англії починає відлік інвестиційна діяльність Kronospan по всьому світу.

На сьогодні група Kronospan являє собою найбільш значний європейський суб'єкт у виробництві листових матеріалів на підставі деревини, до її складу входить 40 виробничих підприємств в 29 країнах. На них працюють більше 14 000 співробітників та здійснюється випуск близько 30 тис. найменувань товару. Протягом 2016-2018рр. компанія планує інвестувати 2 млрд євро, з них у 2016 році 67 млн євро в обладнання на «Kronospan UA».

Підприємство «Kronospan UA» є одним з найбільших в Україні виробників листових матеріалів на підставі деревини – ламінованих і шліфованих ДСП та постформінгу. Діяльність підприємства починається з 2004 року, коли Група Kronospan приступила до будівництва заводу на території колишньої бавовняної фабрики в місті Нововолинську. За цей час була модернізована більша частина виробничих приміщень і побудовано кілька нових. На заводі встановлено високотехнологічне сучасне обладнання: чотири лінії ламінування ДСП, лінія з виробництва сирої ДСП і лінія з виробництва постформінгу. «Kronospan UA» завершив процес купівлі 47 га землі для розвитку виробництва.

Пані Оксана наголосила, що генеральним директором ТОВ «Кроноспан УА» є випускниця Луцького НТУ Наталія Покінська. Студенти мали можливість ознайомитись з  вимогами компанії до потенційних працівників, головними з яких є готовність навчатися та амбітність.

Представники Kronospan UA запросили студентів факультету бізнесу на практику/стажування та наголосили, що компанія проводить політику всестороннього сприяння розвитку працівників та політику надання студентам можливості здобути практичний досвід на реальному виробництві.

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ:

ТОВ «КРОНОСПАН УА»

45400 Волинська обл., м. Нововолинськ, вул. Луцька, 20

Телефони:

Факс:

E-mail: o.yuriychuk@kronospan.com.ua

Сайт: www. kronospan.com.ua

Контактна особа: Юрійчук Оксана

Висловлюємо вдячність представникам «Kronospan UA» за пізнавальну лекцію та запрошення на практику! Бажаємо компанії успіхів!

Олена Баула,
заступник декана факультету бізнесу