МІЖНАРОДНИЙ НАУКОВИЙ СЕМІНАР В ПРАЗІ

Протягом 10-13 грудня 2016 року делегація від Луцького національного технічного університету у складі професора кафедри менеджменту та маркетингу Сергія Войтовича, доцентів кафедри економічної теорії та міжнародної економіки Олени Лютак та Оксани Урбан, доцента кафедри товарознавства та експертизи в митній справі Світлани Ягелюк, а також викладачів Технічного коледжу Луцького НТУ Ольги Білик та Оксани Войтович взяли участь у ІІ Міжнародному науковому семінарі «Формування економіки знань як базису інформаційного суспільства», що проходив у м. Прага, Чеська Республіка. Організатором наукового заходу виступили Міжнародна академія інформатики, Люблінська Політехніка та Національна академія управління, які зуміли зібрати провідних науковців України, та провести цікавий, насичений, ґрунтовний науковий захід.

На особливу увагу заслуговують доповіді, пов’язані із застосуванням інструментів е-маркетингу щодо залучення споживачів послуг, ризик-менеджмент як чинник впливу на безпеку польотів, маркетингові рішення розвитку територій в умовах політичних криз в інформаційному суспільстві, що викликали жваве обговорення та інтерес у слухачів. Усі учасники семінару отримали сертифікати, що підтвердили їх безпосередню участь у заході. За результатами виступів будуть оформлені та опубліковані тези, а найкращі доповіді з поглибленим аналізом знайдуть відображення у журналі «Актуальні проблеми економіки».

Чудові супутні екскурсійні заходи у м. Регенесбург (Німеччина) та Краків (Республіка Польща) доповнили наукові дискусії та суттєво зближували науковців з різних регіонів України. Передріздвяні ярмарки у провідних містах Європи наповнили учасників семінару позитивними враженнями та надихнули для подальших наукових стажувань та досліджень як в межах України, так і за кордоном.

Олена Лютак,
доцент кафедри економічної теорії