Молоді артисти з Луцького НТУ
підтримали воїнів у військовому госпіталі

Вже не вперше відділ культури і мистецтв разом з гуртом гітаристів клубу «Струни душі» (голова Іван Воробей) відвідали з концертом воїнів АТО, які перебувають на лікуванні у гарнізонному військовому госпіталі м. Луцька. Але ця зустріч виявилася надзвичайно особливою. Глядачі кожен виступ студентів сприймали дуже тепло і активно, підспівували та довго аплодували.

Здавалося, що на сцені і в залі справжні друзі, які зустрілися поспілкуватися і дуже добре розуміють одне одного.

Зачарувало душу воїнів виконання акапелла українських народних пісень студенткою групи УП-21 Ілоною Максимчук.

Iлона Максимчук (гр. УП-21)

У репертуарі гітаристів переважно були патріотичні пісні з репертуару Кузьми Скрябіна. Кожен не просто виконував ці твори, а дісно вкладав у них душу.

Валерiй Новосад (гр. ПБ-41)

Іван Воробей (гр. ПМ-21)

Орест Цвид (гр. МС-11)

Роман Ковальчук (КСМс-22)

Владислав Каленiков (гр. КСМ-11) i Валентин Скляров (гр. ЕЕ-21)

Як завжди, концертну програму  пожвавлював гумор. Цього разу гуморески звучали у виконанні керівника аматорського театрального колективу Луцького НТУ Володимира Ткаченка.

Володимир Ткаченко

Завершила концерт пісня, що сприймається майже як гімн АТО – «Воїни світла».

На знак вдячності керівництво військового госпіталю вручило артистам почесну грамоту на ім’я ректора Луцького НТУ Петра Савчука «за плідну допомогу по підтриманню морального стану та патріотичному вихованню особового складу».

Алла Оленіч,
художній керівник відділу