Перейти до основного вмісту

Мрія, що стала реальністю

Сьогодні значна кількість студентів ВНЗ здобувають освіту за кордоном. І це рішення для кожного з них є дуже важливим, оскільки перш ніж втілити в реальність таку мрію, необхідно пройти певний шлях: гарно навчатися, вивчати іноземну мову, різносторонньо розвиватись тощо. І безперечно, для реалізації цієї мрії, крім всього вище названого, потрібне величезне бажання та впевненість у тому, що ви станете студентом навчального закладу іншої країни.

Про свій шлях, який допоміг їй стати студенткою одного з найвідоміших та найстаріших польських технічних навчальних закладівДержавного університету «Люблінська Політехніка», розповіла студентка факультету обліку та фінансів напряму підготовки «Товарознавство та торгівельне підприємництво» Ольга Ярошевич:

«Протягом 2-х років навчання у Луцькому НТУ викладачі неодноразово наголошували на можливості паралельного навчання або продовження студіювання в магістратурі за кордоном. Саме тоді і виникла думка: оскільки існує така можливість, то потрібно обов’язково нею скористатися.

Уже на ІІІ курсі навчання я зрозуміла, що хочу навчатися за кордоном. Це дозволить мені значно підвищити мій рівень знань, ознайомитись з навчальною системою та науковими підходами в університеті іншої країни, а також познайомитися з новими людьми та отримати цікавий досвід. І саме польський навчальний заклад став вдалим рішенням для навчання за програмою обміну.

Цей університет є достатньо сучасним, високотехнологічним, надаючи широкі можливості студентам для навчання. Він оснащений новітніми технологіями: є багато комп’ютерів із безкоштовним Wi-Fi, мультимедійні дошки та проектори у кожній аудиторії; велика та зручна бібліотека із безкоштовними нетбуками та величезною електронною базою інформаційних джерел, кімнати для самонавчання та проведення зібрань тощо.

Професійний рівень підготовки викладачів є досить високим, переважна їх більшість вільно володіє іноземною мовою. Кожен викладач має свій підхід до викладання матеріалу. У зв’язку з тим, що всі аудиторії оснащені найновішою апаратурою, кожен з них подає свій матеріал у вигляді презентацій. Характерною особливістю є те, що інформація подається в невеликому обсязі, аби він був зрозумілий та доступний для сприйняття.

На мою думку, участь в подібних програмах обміну є дуже корисною, адже дозволяє зсередини поглянути на начальний процес інших ВНЗ, розширити власний світогляд, позитивно впливає на підвищення рівня впевненості у собі, дає можливість познайомитись з новими мовами, культурою, способом життя та просто знайти нових друзів.

Я повністю задоволена навчанням у Люблінській Політехніці, воно навіть перевершило усі мої очікування. Тому для тих, хто ще в роздумах, чи варто поєднувати навчання у нас із закордонним навчанням, скажу: варто, тому що Ви на це заслуговуєте. Це змінить Ваше життя – Ви станете новою людиною». 

 

 

Ольга Ярошевич, студентка групи ТТП-31

Валентина Галущак, заступник декана факультету обліку та фінансів