Ми маємо ким пишатися й до кого рівнятися!

27 листопада студенти груп МОс-11, МОс-21, МК-31, МО-41 разом із доцентом Наталією Василик відвідали виставку присвячену подіям Майдану й АТО – «Волиняни на захисті суверенітету, територіальної цілісності та недоторканості України», яка знаходиться на території Волинського регіонального музею українського війська та військової техніки.

Під час екскурсії студенти ознайомились із експозицією нового музею, яка розмістилась в чотирьох виставкових залах. У першому залі відвідувачі мали змогу ознайомитися з експонатами, які, ніби відлуння Майдану, нагадують про ті буремні дні. У другій виставковій залі студенти змогли відтворити в пам’яті генезис розвитку подій сучасності – від початку Революції Гідності до проведення АТО. Погляду відвідувача представлені світлини військової техніки 51-ї ОМБР, формений одяг, особисті речі бійців, частини зброї, привезені із зони проведення АТО. Ці експонати, а також дошки із переліком загиблих волинян вразили студентів.

У ході подальшої екскурсії гід ознайомив студентів із військовою технікою та зброєю, яка розміщується в дворі музею. Загалом, враження у студентів від екскурсії сформувались виключно позитивні, про що свідчать слова старости академічної групи МК-31 Василя Перести: «Приємно, що не забуваються славні подвиги українців. Побачене в музеї шокує і надихає водночас. Можна бути спокійним за свою країну, адже її обороняють воістину великі люди».

Наталія Василик,
доцент кафедри менеджменту та маркетингу