На кафедрі електроніки та телекомунікацій Луцького НТУ – День відкритих дверей

25 березня, в рамках профорієнтаційної роботи кафедри електроніки та телекомунікацій Луцького національного технічного університету відбулась зустріч з учнями технічного коледжу Луцького НТУ та Луцького вищого професійного училища.

Викладачі кафедри презентували 171 спеціальності електроніки та 172 телекомунікації і радіотехніки. Далі для студентів було проведено цікаву екскурсію по лабораторіях кафедри. Серед них варто виділити лабораторії мобільного зв'язку (доц. Баховський П. Ф.), промислова електроніка та перетворювальна техніка (доц. Євсюк М. М.), а також спеціалізований кабінет монтажу засобів електроніки, лабораторія моделювання електротехнічний процесів (доц. Селепина Й. Р.).

Родзинкою заходу стало представлення лабораторії технічних засобів забезпечення безпеки (доценти Терлецький Т. В., Мороз С. А.).

Кафедра електроніки та телекомунікацій Луцького НТУ