Громадське обговорення проектів освітніх програм в умовах сьогодення є необхідною умовою підвищення якості освітнього процесу. З метою вивчення думки широкого кола стейкхолдерів (роботодавців, студентів, представників академічної спільноти, інших стейкхолдерів) 10 березня 2023 року на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи відбулося обговорення проектів освітніх програм, зокрема: ОП «Готельно-ресторанна справа» рівня вищої освіти магістр; ОП «Туризм» рівня вищої освіти магістр; ОП «Готельно-ресторанна справа» рівня вищої освіти бакалавр; ОП «Туризм» рівня вищої освіти бакалавр; ОП «Індустрія туризму і гостинності» рівня вищої освіти PhD.

туризмтуризм

В громадському обговоренні взяли участь д.е.н., проф.,к.м.н, голова правління Volwest Group Корсак Віктор Іванович, д.е.н., проф., завідувач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Черкаського державного технологічного університету Чепурда Лариса Михайлівна, д.г.н., проф. завідувач кафедри туризму та готельного господарства Волинського національного університету ім. Лесі Українки Ільїн Леонід Володимирович, д.г.н., проф. завідувач кафедри географії та суспільних наук Мукачівського державного університету Смочко Наталія Михайлівна, к.г.н, доц. кафедри географії та суспільних наук Мукачівського державного університету Лужанська Тетяна Юріївна, менеджер КП «Туристично-інформаційний центр Володимирської міської ради», студент ОП «Туризм» рівня вищої освіти магістр Булавчук Віталій, менеджер Центру ЦТІ «ZHYDYCHYN CENTER», Мирослава Бондарук, адміністратор Art хостел-готель «Адреналін», студентка ОП «Готельно-ресторанна справа» рівня вищої освіти магістр Ірина Чиж, член комісії з якості ЛНТУ від студентів Факультету митної справи, матеріалів та технологій, студентка ОП «Готельно-ресторанна справа» рівня вищої освіти магістр Волошенюк Ірина, студенти та аспіранти, а також інші стейкхолдери, зацікавлені в підвищені рівня якості підготовки фахівців індустрії гостинності.

туризмтуризмтуризмтуризмтуризм

З вітальним словом до учасників звернулася д.т.н., проф. декан факультету митної справи, матеріалів та технологій Валентина Ткачук, яка подякувала усім присутнім за активність у покращенні якості ОП ЛНТУ та побажала учасникам плідної та результативної роботи.

Після цього д.е.н., проф., завідувач кафедри туризму та готельного господарства Людмила Матвійчук представила професорсько-викладацький склад та здобутки кафедри у науковій, проектній сферах, ознайомила із матеріально-технічною базою та динамікою випускників і здобувачів в розрізі спеціальностей, а також, як гарант ОП «Індустрія туризму і гостинності» рівня вищої освіти PhD, презентувала особливості та ключові пріоритети вказаної ОП.

туризмтуризмтуризмтуризм

Гарант ОП «Готельно-ресторанна справа» рівня вищої освіти магістр к.е.н, доц. Світлана Сидорук акцентувала на унікальності та перевагах програми, виокремила освітні компоненти, взаємозв’язки між ними та результати навчання, які вони продукують.

Гарант ОП «Туризм» рівня вищої освіти магістр к.г.н., доц.  Лепкий Михайло зосередив увагу на поглибленому вивченні теоретичних, методичних та прикладних аспектів туризму, актуальності розгляду питань сталого розвитку, проаналізував нормативні і вибіркові складові ОП.

Гарант ОП «Туризм» рівня вищої освіти бакалавр к.е.н., доц. Юлія Дащук ознайомила учасників із метою програми, її перевагами та унікальними можливостями, акцентувала на необхідності врахування транскордонного аспекту розміщення Волині.

туризмтуризмтуризмтуризмтуризм

В ході обговорення також було висловлено ряд цікавих пропозицій щодо вдосконалення освітнього процесу, формулювання змісту компетентностей, назв і змісту навчальних дисциплін, вдосконалення практичної підготовки здобувачів тощо.

Ознайомитися зі змістом та долучитися до процесу громадського обговорення проектів освітніх програм також можна на сторінці кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Google Форми за посиланням: https://lntu.edu.ua/uk/struktura/cafedries/kafedra-turyzmu-ta-hotelno-restorannoyi-spravy

Дякуємо стейкхолдерам за активну участь в обговоренні проектів освітніх програм.  Висловлені пропозиції дозволять гарантам і групам забезпечення сформувати обґрунтовані напрямки підвищення якості освітнього процесу за вказаними ОП.

туризмтуризм

Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи