Налагодження співпраці Луцького НТУ із Національною академією аграрних наук

20 березня 2019 року у стінах Інституту сільського господарства карпатського регіону відбулись установчі збори Західного міжрегіонального наукового центру НААН.

У роботі установчих зборів брала участь делегація науковців Волині. У тому числі декан машинобудівного факультету Луцького НТУ Цизь Ігор Євгенович та начальник науково-дослідної частини Голій Олександр Валентинович.

Одним із головних завдань створеного наукового центу є сприяння співпраці наукових установ і закладів вищої світи із місцевими органами влади та суб’єктами аграрного бізнесу, удосконалення наукового забезпечення для вирішення актуальних міжрегіональних  і регіональних проблем інноваційного розвитку аграрного сектору та сільських територій.

За результатами роботи установчих зборів були обрані керівники регіональних науково-координаційних відділень ради Західного міжрегіонального наукового центру НААН. Керівником такого відділення у Волинській області було обрано ректора Луцького НТУ проф. Петра Петровича Савчука. Таким чином Луцький НТУ став осередком створеного центру на Волині.

Ігор Цизь, декан МБФ