«Нас так просто не здолати»

20 жовтня об 11 годині силами Машинобудівного факультету та Підрозділу з організації виховної роботи серед студентів відбувся концерт в Луцькому пансіонаті для людей похилого віку з особливими потребами. Для привітального слова на сцену був запрошений музичний керівник Луцького Національного Технічного Університету Сергій Герцик. Концерт був присвячений Дню Захисника Вітчизни і був сприйнятий глядачами дуже тепло і з надзвичайною цікавістю. Адже кому, як не цій категорії людей, потрібна посилена увага суспільства, а особливо студентської молоді.

В концерті, присвяченому цій визначній даті звучали сучасні українські військові пісні, фрагменти подій на фронті були відтворені студентами у сценках, на відеопроекторі були показані патріотичні ролики і хронологія подій війни на сході України. У глядацькому залі під час концерту можна було побачити очі людей літнього віку, які були повні сліз і згадками війни 1939-1945 років. Керівництво Луцького геріатричного пансіонату висловило щиру подяку студентам та керівникам Підрозділу з організації виховної роботи серед студентів за організацію і проведення концерту, який мав героїчну назву «Нас так просто не здолати»

Підрозділ з організації виховної роботи
серед студентів