НАУКОВІ ДОСЛІДЖЕННЯ В УНІВЕРСИТЕТІ – ЦЕ ЦІКАВО!

На факультеті екології та приладо-енергетичних систем 7 грудня відбувся ІІ етап студентської наукової конференції «Сучасні аспекти ресурсозбереження», якому передували кафедральні студентські конференції. На пленарне засідання кафедри туризму та цивільної безпеки, екології, електропостачання, фізики та електротехніки представили кращі студентські наукові доробки, з результатами яких доповідачі ознайомили присутніх.

З вітальним словом до учасників конференції звернувся проректор з науково-педагогічної роботи, кандидат технічних наук, доцент Сергій Шимчук. У своєму виступі він відзначив, що доброю традицією в нашому університеті є проведення студентських наукових конференцій. Зокрема, це вже третій подібний захід у поточному навчальному році. Особливо актуальною є тематика наукової конференції, адже в сучасних аспектах ресурсозбереження має орієнтуватися кожен майбутній фахівець.

Декан факультету – кандидат географічних наук, доцент Олена Картава у виступі «Наукові дослідження студентів – важлива складова підготовки висококваліфікованих фахівців» наголосила на доцільності наукової роботи студентів в університеті, особливостях наукових досліджень на сучасному етапі та можливостях подальшого практичного застосування отриманих результатів.

На пленарному засіданні було заслухано дванадцять змістовних доповідей, які засвідчили належну підготовку доповідачів. Учасники конференції жваво обговорювали цікаві деталі, ставили уточнюючі запитання.

Усіх учасників конференції було нагороджено подяками, а кращих доповідачів – грамотами. Найкращою визнано доповідь студентки групи ЕОС-11 Ольги Іванців «Дослідження екологічного стану повітря у Луцьку методами ліхеноіндикації» (науковий керівник кандидат географічних наук, доцент Віталіна Федонюк), хоча й інші дослідження були пізнавальними та креативними. На завершення усім учасникам конференції побажали успіхів, міцного здоров’я та подальших наукових досягнень.

Валентина Федорчук-Мороз,
заступник декана факультету