Науковці кафедри МЕВ Луцького НТУ розширюють співпрацю із роботодавцями

На кафедрі МЕВ Луцького НТУ розпочалися зустрічі з практиками та потенційними роботодавцями.

11 березня 2020 року студенти-міжнародники першого курсу зустрілися з Гулем Віктором Івановичем, відомим представником страхового бізнесу на теренах Волинської області з досвідом практичної діяльності понад 15 років.

Віктор Гуль працював свого часу у банківській та страховій сфері, а зараз очолює приватне підприємство, що займається оцінкою транспортних засобів, які постраждали внаслідок ДТП.

Під час розповіді студенти дізналися про використання ОВДП задля впливу на валютні коливання. Студенти дослідили відмінності між категоріями «гроші» та «фінанси». Важливу увагу приділили залученню іноземних інвестицій у вітчизняну економіку. Студенти ставили багато запитань практичного спрямування.

Доцент кафедри МЕВ, Оксана Урбан