Науковці Луцького НТУ на конференції із ревіталізації пам’яток історико-культурної спадщини

«Досвід ревіталізації і промоції історико-культурної спадщини Луцька та Любліна», - таку назву носить міжнародна науково-практична конференція, що відбулася 28 лютого у Луцьку.

Захід відбувся у рамках проекту «Нове життя Старого міста: ревіталізація пам’яток історико-культурної спадщини Луцька та Любліна», який фінансується Програмою транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020.

У конференції брали участь доцент кафедри КТ та ПО Потапюк Лілія Миколаївна та студентка групи ПНК-21 Масовець Олена. У своєму виступі доповідачі презентували віртуальний тур пам'ятками (Чарторийською вежею та підвалами єзуїтського монастиря), які плануються ревіталізувати у рамках цього проекту.

Учасниками конференції стали представники Луцької міської ради, члени делегації з Адміністрації міста Люблін, представники Генерального Консульства Республіки Польща у Луцьку, Спільного Технічного Секретаріату Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020, науковці, архітектори, експерти з України, Польщі та Білорусі.

Лілія Потапюк, доцент кафедри КТ та ПО