Науковий доробок
викладачів кафедри приладобудування

25-26 листопада 2015 року в Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя відбулася ІV Міжнародна науково-практична конференція молодих учених та студентів «Актуальні задачі сучасних технологій».

Активну участь у конференції взяли викладачі та студенти кафедри приладобудування Луцького НТУ, які подали 6 тем доповідей. Робота конференції проходила за напрямами:

·      фізико-технічні основи розвитку нових технологій;

·      нові матеріали, міцність і довговічність елементів конструкцій;

·      сучасні технології в будівництві, транспорті, машино- та приладобудуванні;

·      комп’ютерно-інформаційні технології та системи зв’язку;

·      електротехніка та енергозбереження;

·      фундаментальні проблеми харчових біо- та нанотехнологій;

·      економічні та соціальні аспекти нових технологій.

У пленарному засіданні 25 листопада взяли участь викладачі кафедри приладобудування Луцького НТУ – Сергій Мороз, Анатолій Ткачук та Валентин Заблоцький, які брали активну участь в обговоренні представлених доповідей.

Серед пленарних виступів слід відзначити доповідь старшого викладача кафедри приладобудування Анатолія Ткачука, який представив доповідь на тему «Комбіноване зміцнювально-викінчувальне оброблення, як засіб підвищення зносостійкості спряжених поверхонь маложорстких деталей». Виступ нашого колеги був досить ґрунтовним, містив детальні теоретичні та практичні дослідження. Учасники конференції активно обговорювали цікаву та змістовну доповідь.

Представники Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя подякували кафедрі приладобудування Луцького НТУ за активну підтримку конференції. А ми натомість запросили їх відвідати ІІ Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Приладобудування та метрологія: сучасні проблеми, тенденції розвитку».

Валентин Заблоцький,
доцент кафедри приладобудування