Невдовзі оберуть «Кращого студента Луцького НТУ»

23 квітня, о 17:00 у Волинському обласному музично-драматичному театрі імені Тараса Шевченка відбудеться фінал конкурсу “Кращий студент Луцького НТУ”. Зауважимо, що захід організовує Профком студентів Луцького НТУ.

Тож, вечір проходитиме в три етапи: відеопредставлення, інтелектуальний конкурс та конкурс талантів. Організатори обіцяють багато цікавого та непередбачуваного. «Відтепер на Вас чекає новий формат інтелектуального конкурсу, а відеопредставлення для конкурсантів зніматиме один з найкращих відеооператорів Волині - Назар Дубина», - зауважують у профкомі.
?
До слова, дійство відбуватиметься за підтримки генеральних партнерів Департаменту сім'ї, молоді та спорту Луцької міської ради і міжнародної компанії Modern-Expo Group. Спонсорами заходу таж є: розважальний центр «Промінь», компанія «Internetdevels», бренд одягу «aTan», мережа магазинів «Ябко», мережа ресторанів «Теревені», мережа закладів грузинської кухні «Сулі Гулі», мовний центр «Okland», компанія «Дмитрук», ПриватБанк, мережа закладів «Station Pizza». Інформаційні партнери: Волинські новини, Таблоїд Волині, Перший.

Ведучими заходу будуть запальні ОpenSpace event.

Запрошуємо підтримати наших учасників та повболівати за своїх фаворитів. Буде дуже круто!

Придбати квитки ви можете за номерами:
0975312082 (вул. Софії Ковалевської/Гуртожиток №2)
0954347679 (вул. Львівська/Потебні)