«Незалежні в ЛНТУ»: посвята першокурсників у студенти 2021

Що для кожного з нас означає незалежність?! Це свобода думок і дій, це усвідомлення того, що світ неосяжний і ми вільні використовувати усі його можливості, це - відповідальність за волю, яку ми маємо, і прагнення її зберегти.

Цьогоріч Україна відзначає 30-ту річницю незалежності, цього року ЛНТУ відзначає 55-річний ювілей і саме у цей час нову сторінку вільного і незалежного, дорослого життя відкривають наші першокурсники.

Саме під гаслом «Незалежні в ЛНТУ» відбулася урочиста посвята півтори тисячі першокурсників у студенти. Примітно, що учасники заходу прийшли на свято вбрані у вишиванки і навіть взяли участь у флешмобі, приуроченому 30-річчю незалежності нашої держави. Студенти і викладачі університету вибудували логотип ЛНТУ та число «30» і випустили у небо жовто-блакитні кульки як символ успіху, мрій та найкращих побажань.

«Так, ми різні, але усіх нас об’єднує жага до знань, прагнення стати кращими і досягнути висот. Усіх нас об’єднує незалежність і Луцький національний технічний університет», - лунало зі сцени під час флешмобу.

Згодом відбулася офіційна частина посвяти. Перш за все, новоспечених здобувачів освіти привітала ректор Луцького НТУ Ірина Вахович.

«Сьогодні наш університет - це університет змін, динаміки. Цьогоріч ми стартуємо із майже двома тисячами студентів різних рівнів освіти. Це велике поповнення нашої університетської родини. Я щиро вас вітаю із тим, що ви обрали наш університет і ми зробимо усе, щоб вам тут було комфортно, бо наше основне гасло – якість світи. Сьогодні наше свято носить назву «Незалежні в ЛНТУ». Що означає бути незалежними?! Це відповідальність, самостійність, наполеглива праця – саме те, що забезпечить вам ту впевненість, про яку ви мрієте. Ми підготували для вас доріжку, яка триватиме п’ять і більше років, однак бігти доведеться вам, а ми вам допоможемо успішно її подолати», - наголосила ректор ЛНТУ.

Потому на знак щасливої долі, здійснення мрій та досягнення професійних і особистих успіхів студентів окропили освяченою водою представники духовенства. А слова привітання молодій генерації виголосив Митрополит Луцький і Волинський Михаїл:

«Честь і хвала першокурсникам Луцького НТУ! Ви не зрадили Україні, не зрадили тих, хто дають гарантію високого рівня навчання тут. Ви вірите у своє щасливе майбутнє в Україні. Від добра добра не шукайте, не шукайте бути щасливими десь за бугром, робіть своє життя щасливим самі, своїми руками. Будьте наполегливими, настирливими, амбіційними і багато мрійте!».

Взяли участь в урочистостях поважні гості. Зокрема, привітати першокурсників, викладачів та батьків із початком нового навчального року в ЛНТУ прибули народні депутати України Ірина Констанкевич та В’ячеслав Рубльов, голова Волинської обласної ради Григорій Недопад, заступник голови Волинської ОДА Людмила Тимощук, заступник міського голови Ірина Чебелюк, ректор ВНУ ім..Лесі Українки Анатолій Цьось, директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк та багато інших.

Особливих привітань сьогодні заслуговують першокурсники, які вступили на навчання із найвищими балами ЗНО. Цьогоріч таких хлопців і дівчат у нашому ЗВО налічується 17. Вони ж отримали почесні подяки від Ірини Вахович.

До того ж, ректор ЛНТУ вручила диплом доктора філософії (спеціальність 072 «Фінанси, банківська права та страхування) у галузі знань «Управління та адміністрування»  Григорію Недопаду, який нещодавно успішно захистив наукову роботу.  Натомість, голова Волинської облради відзначив грамотою Верховної Ради України професора кафедри підприємництва, торгівлі та логістики Ігоря Кривов’язюка.

А за давньою українською традицією, у сьогоднішній святковий день ректор та увесь колектив Луцького НТУ пригостили першокурсників запашним короваєм.

Святкову атмосферу для студентів, батьків та гостей заходу створювали заслужений артист естрадного мистецтва України і начальник відділу молодіжної політики та соціокультурної роботи ЛНТУ Сергій Скулинець та вокаліст і художній керівник гуртка естрадного вокалу ЛНТУ Сергій Герцик. Ансамбль танцю «Радість» подарували свій колоритний танцювальний виступ, музичний номер продемонструвала студентка Анастасія Вандьо, а справжній міні-концерт виконав військовий оркестр Луцького прикордонного загону. Розважав гостей заходу запальний ведучий Роман Скулинець і справжню студентську дискотеку для молоді влаштував DJ Slavnyi.

Ми вітаємо вас, першокурсники, у нашій великій політехівській родині! Відсьогодні ви стаєте самостійними у власному виборі, незалежними у власних мріях, відповідальними за свої дії. Ви знаходите своє місце у житті і відкриваєте безліч нових можливостей у величезному світі.

«Незалежні» - гасло нашої держави! «Незалежні» - принцип нашого університету! «Незалежні» - студенти ЛНТУ!

Ілона Карпюк, відділ іміджу та промоції

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/media/set/?vanity=LutskNationalTechnicalUniversity&set=a.1957055214448519