Нова хвиля співпраці: ЛНТУ посилює взаємодію з Малою академією наук

Напередодні Дня винахідника та раціоналізатора, у стінах Луцького НТУ відбулася зустріч керівництва університету та науково-педагогічного складу із представниками Волинської обласної Малої академії наук. Захід відбувся з метою обговорення нових шляхів співпраці та підписання оновленого меморандуму, що передбачає спільну роботу над впровадженням сучасних ініціатив.

«Наша зустріч відбувається не вперше, адже ми давно маємо прекрасну співпрацю з МАН в різних напрямках наукової діяльності. Маємо змогу поспілкуватися про посилення співпраці, окреслити нові напрямки і перспективи, які можемо реалізовувати відповідно до вимог сьогодення. Наша співпраця дала чудові результати і найбільший з проектів, які ми зараз спільно реалізовуємо – створення Музею науки на базі Будинку офіцерів у Луцьку. Впевнена, що завдяки командній роботі ми його успішно втілимо у життя», - наголосила ректор ЛНТУ Ірина Вахович.

Своєю чергою, директор ВО МАН Тетяна Михалюк зауважила, що Волинська обласна Мала академія наук – єдиний в області позашкільний заклад науково-дослідницького спрямування і саме завдяки співпраці із закладами вищої освіти, вдається забезпечити максимальну реалізацію талановитої молоді.

«Багато років ми працюємо на розвиток творчого та наукового потенціалу учнівської молоді. Метою нашого закладу є пошук, відбір та всебічна підтримка творчих, активних, мотивованих учнів. Тобто місії наших закладів абсолютно співпадають, тому ми хотіли б, щоб завдяки співпраці, ми стали надійним містком, який поєднуватиме ЗВО з закладами загальної середньої освіти в області», - наголошує Тетяна Михалюк.

Очільниця ВО МАН та методист відділення технічних наук, фізики та астрономії Олена Бурбела розповіли про діяльність закладу, а саме секції, які функціонують, наповненість учнями, напрямки навчання та наукові товариства, заходи і переможців різноманітного рівня турнірів та конкурсів, науковими керівниками яких є викладачі ЛНТУ.

Урочисту атмосферу зустрічі надало вручення викладачам Луцького НТУ подяк та грамот від ВО МАН за плідну діяльність у розвитку талановитої молоді та за участь у наукових заходах. Крім того, почесні грамоти за підписом Міністра освіти і науки України отримали студенти за перемоги та участь у конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт.

Насамкінець, учасники круглого столу домовилися про започаткування трьох масштабних наукових конкурсів, обговорили спільні перспективні проекти, а підтвердженням їх реалізації стало підписання відповідного меморандуму.

Ілона Карпюк, відділ іміджу та промоції

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/media/set/?vanity=LutskNationalTechnicalUniversity&set=a.1968960783257962