НОВІ СТАЖУВАННЯ В РАМКАХ ЗАХОДУ
«JOB SHADOW DAYS»

21 листопада 2016 року відбулось одноденне стажування студентів-тіней у компанії PitStop. PitStop це: мережа роздрібних магазинів, інтернет-магазин, мережа регіональних представників автозапчастин для іномарок, які працюють по всій території України, БОШ автосервіс.

Про зустріч ментора з тінями з перших уст.

Ментор – Андрій Пеніщук, власник компанії PitStop зазначив: «Студенти протягом робочого дня мали нагоду спостерігали за роботою таких відділів: бухгалтерії, менеджерів і програмістів. В рамках заходу студентам під різними кутами вдалося поглянути на роботу і ознайомитися з завданнями, які стоять перед ними, як спеціалістами, в майбутньому».

Тінь – Гаврилюк Марія, студентка групи ОА-31: «Враження у мене виникли дуже приємні, так як зустріли нас позитивно і привітно. Після представлення нас ознайомили з роботою підприємства, розповіли про види господарської діяльності. Головний бухгалтер Зінаїда Петрівна доступно розповіла про бухгалтерську справу на підприємстві, навчила нас оформляти платіжні доручення, показала як пересилаються у ДФС платіжки для перевірки за допомогою програмки Medoc. Цікаво було дізнатися від бухгалтера як підприємство взаємодіє з контрагентами, з якими вони співпрацюють. В ході роботи я бачила як співпрацює головний бухгалтер із працівниками інших підрозділів, які до неї приходять у справах. Бухгалтер Оксана ознайомила нас з такими видами робіт: оформленням замовлення, прийняттям і внесенням в базу даних замовленої продукції, оформленням товарних накладних. У вільну хвилинку Зінаїда Петрівна зробила нам невеличку екскурсію по підприємству, показала склад на який приходить продукція, показала де і як її приймають, провела нас на СТО, щоб ознайомити із цим видом діяльності. Загалом мені дуже сподобалось, я дізналася багато чого нового, колектив справив дуже хороше враження».

Тінь – Дунь Василина, студентка групи ОА-31: «Дуже позитивне враження на нас справила головний бухгалтер. Вона досить детально і зрозуміло розповіла як здійснюється облік на їхньому підприємстві та як правильно користуватись програмою Medoc. Під час стажування ми навчились оформляти прихідні накладні та оприбутковувати товари на склади».

Тіні – Книшук Володимир і Гульчук Юрій, студенти групи ПНК-41: «Нам дуже сподобалось одноденне стажування в PitStop. Ми здобули неоціненний професійний досвід і дізналися багато нового про особливості роботи та професійні навички системного адміністратора. Зокрема на роботі будь-який системний адміністратор часто стикається з безліччю найрізноманітніших неполадок і тому потрібно швидко знаходити рішення для їх усунення. Почули багато цінних порад, які можуть полегшити швидке кар’єрне зростання. Велике значення має знання іноземних мов, зокрема англійської. Дякуємо організаторам за проведений з користю день».

Тінь – Мордик Віталій, студент групи ОП-51: «В рамках заходу «JOB SHADOW DAYS» мені вдалося побувати частиною колективу компанії PitStop. Дружній колектив сприйняв мене позитивно тому і почувався я впевнено в новому середовищі. При проходженні стажування я ознайомився зі структурою збуту продукції, зрозумів як знаходити і відбирати певний вид товару, який найбільше підходить замовнику. Наприкінці робочого дня стало зрозуміло, що без злагодженої роботи відділу збуту неможливий позитивний розвиток підприємства. Отже, ті знання які нам «дає» університет це добре, але в кожному конкретному випадку слід враховувати специфіку підприємства і будь-який досвід є дуже цінним».

Тінь – Боглачев Максим, студент факультету КНІТ: «Системний адміністратор показав нам, як працює компанія, як у неї зв’язана мережа і яким чином здійснюється пошук деталей в самій компанії, як на складі так і на вітринах. Цікаво було дізнатись і про технології які використовуються компанією. У рамках стажування нам розповіли які бувають аварійні ситуації з мережею, а також наскільки це критично може бути коли мережа між компаніями не працює. В цілому, бути «тіню» в такій компанії, як PitStop виявилося цікаво і пізнавально».

Кафедра обліку і аудиту Луцького НТУ щиро вдячна керівництву і колективу компанії PitStop за підтримку заходу «JOB SHADOW DAYS», за відкритість та дружню атмосферу, а також за бажання поділитись безцінним досвідом зі студентами.

Далі буде....

Ірина Ткачук,
доцент кафедри обліку і аудиту