Новий навчальний семестр студенти розпочали в модернізованих аудиторіях

В головному корпусі Луцького НТУ 3 березня 2015 року відкрили дві оновлені аудиторії – 303 та 303а. Над їх модернізацією цілу зиму працювали викладачі, лаборанти і студенти кафедри комп’ютерної інженерії.

Крім того, що кафедра комп’ютерної інженерії є випускаючою для спеціальності «Комп’ютерні системи та мережі», вона є обслуговуючою для всього університету і забезпечує викладання багатьох дисциплін комп’ютерного циклу, в тому числі інформатики для всіх спеціальностей. Тому студенти університету отримали змогу працювати за сучасними комп’ютерами.

Кожен працівник кафедри на чолі із завідувачем Петром Пехом доклав чимало зусиль, щоб створити затишний інтер’єр. Не залишилися осторонь і студенти, зокрема студенти групи КСМ-11, які брали участь в реконструкції: Віктор Сав’як, Владислав Капиш, Руслан Харковець, Юрій Утинкевич.

Виконуючи програму енергозберігання, яка реалізується в університеті, вікна в аудиторіях було замінено на пластикові.

Обидві лабораторії містять по 15 комп'ютерів, техніка оснащена сучасним обладнанням та програмним забезпеченням, має доступ до мережі Інтернет, тому студенти, працюючи в аудиторії, почувають себе як удома.

Такі комфортні умови забезпечив асистент кафедри комп’ютерної інженерії Андрій Здолбіцький, який змінив підхід до адміністрування комп’ютерного класу. Він активно допомагав завідувачу лабораторіями Віталію Самарчуку та інженерові-програмісту Миколі Вальчуку тестувати і узгоджувати нове обладнання.

Студенти були приємно подивовані змінами, які відбулися за період проходження їхньої практики, адже отримали не просто гарний інтер’єр і сучасні комп’ютери, але й умови для підвищення якості навчання.

Світлана Лавренчук,
асистент кафедри комп’ютерної інженерії