ОБРАЛИ ГОЛОВНУ КРАСУНЮ
ТЕХНОЛОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ

30 листопада  в актовій залі Луцького національного технічного університету відбувся довгоочікуваний конкурс «Міс технологічного факультету – 2016».

Кращі красуні факультету демонстрували свої творчі здібності, інтелектуальні та комунікативні таланти. Змагання передбачали переможниць у чотирьох номінаціях: «Міс ТФ», «Міс Посмішка», «Міс Оригінальність» та «Міс Глядацьких симпатій».

Після неймовірно важкого вибору, журі все-таки визначилося із переможницями: головну перемогу «Міс ТФ» здобула Олена Сиротенко, «Міс Посмішку» отримала Ганна Костючок, а «Міс Оригінальність» та «Міс Глядацьких симпатій» – Анастасія Ілюхіна.

Все було чудово – чудові учасниці, чудові виступи, чудова публіка! Дякуємо всім, хто був і хто брав участь!

Сергій Герцик,
художній керівник підрозділу

з організації виховної роботи серед студентів