ОДНОДЕННІ СТАЖУВАННЯ
«JOB SHADOW DAYS» ПРОДОВЖУЮТЬСЯ

28 листопада 2016 року відбулась чергова зустріч студентів-тіней Луцького НТУ з менторами-наставниками у ПП «Автомобільна школа «АС», яке надає вигідні у Волинській області умови для оволодіння технікою керування авто та отримання водійських прав категорії: A, А1, B, B1, BE, С, С1, СЕ, С1Е.

Ментор – Алла Ляшук, головний бухгалтер ПП «Автомобільна школа «АС» поділилась своїми враженнями про захід: «Перш за все хочу подякувати організаторам за таку хорошу ініціативу. Стажування на підприємстві під керівництвом ментора-наставника – прекрасна можливість для студентів здобути практичний досвід, нові знання та навички, ознайомитись не лише з особливостями обраної професії, а й з специфікою роботи підприємства. Була приємно вражена рівнем знань студентів, вони ще тільки на другому курсі, а вже «вміють читати звіти», орієнтуються у податках, задавали мені багато предметних запитань, особливо що стосувалось законодавчого забезпечення обліку. Надзвичайно комунікабельні, толерантні, виховані, позитивні, активні та розумні студенти! З такими студентами приємно працювати, з ними хочеться ділитись досвідом та професійними знаннями. З радістю візьмемо участь у наступній хвилі проведення заходу «JOB SHADOW DAYS».

Тінь – Юрій Клекоцюк, студент групи ОА-21: «Сьогодні я мав можливість взяти участь у заході «JOB SHADOW DAYS», перебуваючи «тінню» у ПП «Автомобільна школа «АС». Після знайомства з менторами (Аллою Борисівною і Юлією Іванівною), нам була проведена екскурсія автошколою. Було дуже цікаво побачити як саме проводять навчання, в яких кабінетах. Ця робота, на мій погляд, є досить нелегкою. Адже кожен неправильний крок несе за собою велику відповідальність. У другій половині дня ми поїхали в головне відділення податкової інспекції, де ознайомились із особливостями подання податкової звітності, формування електронних ключів, а також дізнались про штрафи та пеню, які нараховують за невчасну сплату податків. Після цього ми мали можливість проїхатися навчальним автомобілем вулицями міста. Це був чудовий, приємний та насичений день. Ми дізналися багато цікавого та отримали багато порад на майбутнє. Персонал нас тепло зустрів і ми цьому були дуже раді! Я вважаю, що такі заходи потрібно проводити частіше і на більший термін проведення».

Тінь – Іван Маліновський, студент групи ОА-21 зазначив наступне: «Мені випала гарна нагода в рамках заходу «JOB SHADOW DAYS» пройти стажування у ПП «Автомобільна школа «АС». Нас дуже гарно зустріли, і розповіли про автошколу, показали програми, які використовують в бухгалтерії, дали професійні поради щодо майбутньої роботи. Я мав можливість сам зареєструвати учня на навчання в автошколі. Потім ми вирушили у податкову, де нам теж провели насичену екскурсію. А повертаючись назад до школи, мені випала нагода керувати навчальним авто. Дякуємо нашим менторам за приємно проведений та насичений інформативний день!».

Дякуємо за організаційну та інформаційну підтримку менторам Аллі Борисівні та Юлії Іванівні, а також керівнику Сергію Олександровичу за щирий та теплий прийом, за гарні поради, чудову атмосферу та позитивний настрій!

Далі буде ...

Катерина Нагірська,
доцент кафедри обліку і аудиту

Більше фото із зустрічі ментора з тінями на сторінці у Facebook: