ОДНОДЕННІ СТАЖУВАННЯ В РАМКАХ ЗАХОДУ
«JOB SHADOW DAYS» ПРОДОВЖУЮТЬСЯ

17 листопада 2016 року відбулось одноденне стажування студентів-тіней на ТзОВ «Алфаінтерпласт».

Про зустріч ментора з тінями з перших уст.

Ментор – Віталій Скопюк, заступник  директора з комерції та фінансів ТзОВ «Алфаінтерпласт» зазначив: «Студенти провели на підприємстві цілий робочий день – з 10 до 18 год. Спостерігали за роботою бухгалтера, менеджера і фінансового директора. Розглядали різні практичні нестандартні ситуації, які можуть трапитись у діяльності цих посадових осіб, і можливі наслідки невірно прийнятих рішень».

Як результат – студенти зацікавились і хочуть потрапити на підприємство на практику. Ментор підготовкою студентів задоволений і готовий взяти їх на практику.

Тінь – Юрій Клекоцюк, студент групи ОА-21: «Сьогодні я мав можливість зовсім у незвичному форматі відсвяткувати день студента. І чесно скажу – не кожному випадає така гарна нагода отримати нову, цікаву і корисну інформацію, познайомитись із успішними людьми, побувати на виробництві, і все це за один день! Беручи участь у заході «JOB SHADOW DAYS», я був тінню у фінансового директора. Підприємство знаходить у Луцьку і спеціалізується на виробництві пластикових ящиків для харчових і нехарчових продуктів. В таких ящиках в магазини привозять хліб, ковбасні вироби, молочну продукцію та ін. Персонал підприємства нас тепло зустрів, і нам це було дуже приємно. Тому що ми трішки переживали, як все пройде...Після знайомства ментор Скопюк Віталій Петрович провів нам екскурсію по підприємству і показав їхню готову продукцію. Він навіть випробував кілька ящиків своєю вагою, і приємно здивував нас тим, що вони витримали. Тому ми всі – я, Ольга Романович, Ірина Дикун і Оксана Анатоліївна Нужна – можемо підтвердити якість продукції ТзОВ «Альфаінтерпласт»! Після цього робочий день в офісі підприємства розпочався з смачної ароматної кави, приправленої обговоренням цікавих тем. Далі ми приступили до роботи. Було дуже цікаво побачити, як саме виготовляються ящики для різної продукції. Робота на підприємстві, на мій погляд, є досить нелегкою. Адже кожен невірний крок несе за собою велику відповідальність. Це був чудовий, приємний та насичений день студента! Ми дізналися багато цікавого та отримали корисні поради на майбутнє, як уникнути багатьох помилок. Я вважаю, що такі заходи потрібно проводити частіше і на більший термін. Із задоволенням піду на це підприємство на практику».

Тінь – Ірина Дикун, студентка групи ОА-31: «Сьогодні мені випала можливість пройти одноденне стажування на підприємстві ТзОВ «Алфаінтерпласт». Я дуже задоволена, адже цей день був надзвичайно цікавим та корисним, було цікаво подивитись на професію бухгалтера з іншої сторони, практичної. Ментор привітно та гостинно нас зустрів, провів цікаву екскурсію по підприємству, пояснював різні моменти, які стосуються нашої майбутньої професії. Колектив на підприємстві не великий, але дружелюбний, робота злагоджена, керівництво створює комфортні умови для своїх працівників. Мені сподобалось те, наскільки якісну продукцію вони виготовляють, адже ми випробували всю міцність ящиків на собі. Такі ящики звичайно користуються популярністю у сільському господарстві. Я дякую організаторам заходу та ментору за такий цікаво проведений день. На мою думку, такі заходи, як «JOB SHADOW DAYS» повинні проводитися частіше, вважаю це хорошим, хоч і малим, досвідом».

Тінь – Оля Романович, студентка групи ОА-31: «Почну із того, що дійсно хотілося б щиро подякувати ментору Віталію Петровичу, за те що він нас не вважав лише «тінями», а ставився до нас, як до всіх своїх працівників! Колектив на цьому виробництві справив на мене велике враження, адже нас прийняли дуже гостинно і тепло. Це було приємно. Я не відчувала себе скуто, мене все більше і більше цікавила інформація про діяльність підприємства. Ніколи раніше не думала, що виготовлення ящиків – це досить цікава тема, і про це Віталій Петрович нам розповідав з щирим захопленням. Відчувалось, що говорив він про улюблену справу. І загалом, я дізналася для себе багато нового, тому захід був дуже пізнавальним. Ще раз подякую нашому ментору Віталію Петровичу, наставнику Оксані Анатоліївні і організаторам – кафедрі обліку і аудиту Луцького НТУ і ВОГО «Перспективи Волині», які започаткували в нашому краї такий захід, як «JOB SHADOW DAYS». Також я зрозуміла, що професія бухгалтера – це не лише документи і цифри, вона відкриває нам світ бізнесу, де ми можемо зайняти будь-яку сходинку – від простого бухгалтера до фінансового директора і навіть керівника підприємства!

P.S. Я би хотіла працювати на такому підприємстві».

Далі буде....

Оксана Нужна,
доцент кафедри обліку і аудиту

Більше фото із зустрічі ментора з тінями на сторінці у Facebook: