«Одним словом – робота кипить», - студентка КНУБА про Школу урбаністики

27 січня 2020 року стартувала 7-ма школа урбаністики! Цього разу студенти спеціалізації «Міського будівництва та господарства» і спеціальності «Архітектура та містобудування» зібрались у Луцькому національному технічному університеті, щоб попрацювати над темою «Інтегрований розвиток Луцька».

Луцький НТУ гостинно прийняв студентів з КНУБА (Київ), ХНУМГ (Харків), ОДАБА (Одеса), НУВГП (Рівне), УжНУ (Ужгород), ПолтНТУ (Полтава), НУ «ЛП» (Львів), ЗНУ (Запоріжжя), КНУ (Кривий Ріг), ЧНУ ім. Ю. Федьковича (Чернівці) , СНУ  ім. В. Даля (Сєвєродонецьк), ВНТУ (Вінниця).

Усі студенти були розділені на групи та під керівництвом кураторів виконували різноманітні завдання. Одна з груп визначила цикл та стратегії подальшого розвитку міста, визначили ціну за 1 м2 первинної та вторинної нерухомості у різних частинах міста задля розуміння вартості землі у різних районах, провели детальний SWOT-аналіз усього Луцька та окремо центральної частини міста.

Інша група визначила функціональне зонування центральної частини міста і нині займається удосконаленням зеленого каркасу та пішохідних екскурсійних маршрутів центральної частини та міста в цілому.

Група під керівництвом декана ФУПП КНУБА займається тим же аналізом, в межах усього міста та прилеглих населених пунктів, але у програмному забезпеченні QGIS.

Одна з груп студентів займається оптимізацією вулично-дорожньої мережі та маршрутами громадського транспорту, створенням велобану по околицях міста, що буде підготовкою для змагань з велоспорту.

Ще одна група студентів займається аналізом історико-архітектурних будівель, аналізом їх стану, періодів їх зведення та архітектурних стилів.

Після проміжного підведення підсумків створилася ще одна команда, яка нині розробляє концепцію розвитку міста за креативним сценарієм.

Одним словом – робота кипить. Далі буде!

Студентка КНУБА, Ольга Тригуб

Фото Ілона Карпюк, більше фото тут: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab=album&album_id=1463171690503543