ОДИН ДЕНЬ З ЖИТТЯ СТУДЕНТІВ
ФАКУЛЬТЕТУ БІЗНЕСУ В РОЛІ ВИКЛАДАЧА

В рамках заходів святкування Дня студента студенти курсу факультету бізнесу Луцького НТУ Надія Грицюк та Зоряна Дворачук мали змогу спробувати себе у ролі викладачів за профільною дисципліною «Економіка підприємства» і провести лекційне заняття для студентів дружнього машинобудівного факультету.

Враженнями поділилася Надія: «Чесно кажучи, було тривожно, адже переймалася, щоб матеріал був добре донесений і зрозумілий. Лекція пройшла успішно, хлопці групи АТ-41 показали себе хорошими та дисциплінованими студентами, слухали лекцію, долучалися до обговорення дискусійних запитань. В кінці пари ми з моєю одногрупницею поділилися цікавими історіями зі студентського життя факультету бізнесу, а хлопці розповіли нам про особливості студентства у автомобілістів. Мені здається, що так звані «мости дружби» між нашими факультетами наведені успішно. Особисто для себе із такого цікавого експерименту я усвідомила, що викладачем бути не просто. Тепер розумію, наскільки важливо і приємно для викладача, коли аудиторія студентів уважно та з цікавістю слухає поданий матеріал».

Організувала експеримент та підготувала матеріал
доцент кафедри економіки та підприємництва
Юлія Волинчук