ОХОРОНА ПРАЦІ
ПРОТИ НЕЩАСНИХ ВИПАДКІВ І ХВОРОБ

Викладачі та студенти кафедри туризму та цивільної безпеки Луцького НТУ відзначили День охорони праці, долучившись 28 квітня до загальнообласних заходів.

Урочисте засідання відбулося в Навчально-методичному центрі профспілок області за участі Федерації профспілок Волині, Управлінні Держпраці у Волинській області, ДП «Волинський ЕТЦ», Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та викладацько-студентського колективу кафедри туризму та цивільної безпеки Луцького НТУ.

Міжнародна організація праці (МОП) оголосила 28 квітня Всесвітнім днем охорони праці для того, щоб привернути увагу світової громадськості до того, яким чином створення та просування культури охорони праці може сприяти зниженню щорічної смертності на робочому місці. Вперше він відзначався у 2003 році. В Україні він відомий як День охорони праці та відзначається щорічно відповідно до Указу Президента від 18 серпня 2006 року.

У цьому році Україна відзначає День охорони праці під гаслом «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці».

Ростислав Стасько, начальник Управління Держпраці у Волинській області в своїй доповіді закцентував на рівнях виробничого травматизму на підприємствах Волинської області та закликав усіх присутніх і надалі дбати про створення належних та безпечних умов праці.

«У 2017 році свою діяльність Міжнародна організація праці спрямувала на підвищення інформованості про розміри і наслідки пов’язаних з роботою нещасних випадків і хвороб. Оскільки дані про такі нещасні випадки і хвороби мають важливе значення для профілактики, існує гостра необхідність у вдосконаленні системи реєстрації і повідомлення, а також у зборі і аналізі інформації про безпеку і гігієну праці на національному рівні», – зауважив Ростислав Стасько.

За активного сприяння викладачів-кураторів, студенти Луцького НТУ флешмобом висловили свої привітання учасникам і ветеранам, які своєю багаторічною працею зробили внесок у стан промислової безпеки та охорони праці на підприємствах області.

Голова Федерації профспілок області Іванна Дубинка-Філозоф і всі учасники урочистого засідання подякували студентам і викладачам Луцького НТУ за теплі привітання.

Микола Рудинець, Михайло Ліщук,
доценти
кафедри туризму та цивільної безпеки