Партнерський візит проректора Луцького НТУ

16 жовтня 2015 року проректор з науково-педагогічної роботи Луцького НТУ Валентина Леонідівна Галущак побувала з партнерським візитом в Ужгородському національному університеті. Окрім святкування 70-ї річниці з дня заснування університету, на яке завітали численні науковці з дев’яти країн – Словаччини, Польщі, Угорщини, Чехії, Румунії, Німеччини, Литви, Швейцарії, США – та восьми міст України, 16 жовтня 2015 року увійде в історію як дата проведення першої в історії України Ради Міжнародного консорціуму університетів.

Серед членів консорціуму, які представили себе на урочистому засіданні, були Пардубіцький університет (Чеська Республіка), Дармштатський університет прикладних наук (Німеччина), Поморська академія у Слупську (Польща), Global Education Consulting (США), Кошицький технічний університет (Словаччина), Західний університет імені Васіле Голдіша (Румунія), ініціатор консорціуму – Ужгородський національний університет.

Програма засідання Ради Міжнародного консорціуму університетів розпочалась з офіційної реєстрації учасників та вітального слова ректора ДВНЗ «Ужгородський національний університет» професора Володимира Смоланки. Після чого відбулось представлення членів консорціуму, де Валентина Галущак виступила з презентацією про Луцький національний технічний університет та його освітній, науковий та дослідницький потенціал. Членів консорціуму ознайомили з можливостями фінансування в рамках Європейських програм, програми транскордонного співробітництва «Угорщина–Словаччина–Румунія–Україна», «Польща–Білорусь–Україна», «Румунія–Україна», програми Еразмус+, «Горизонт–2020». Кожен із учасників презентував проектну ідею з метою пошуку партнерів у подальшому написанні

Наступним етапом засідання Ради було представлення презентацій проектних ідей в рамках консорціуму. Луцький НТУ представив напрацьовані ідеї на тему: “Economic competence for educational leaders: сurriculum development and implementation practice” та “Formation and implementation of tools for cross-border cooperation on promotion of local culture and historical heritage”, що дозволило отримати пропозиції співпраці від представників вузів-партнерів.

Важливим моментом засідання Ради стало прийняття Луцького НТУ до членів Міжнародного консорціуму та підписання Меморандуму.

Сподіваємося, що завдяки спільним зусиллям, довірі, співпраці та обопільній роботі, усвідомленням новітніх вимог європейського освітнього простору університети будуть тісно співпрацювати у різних напрямках.

Запрошуємо усіх бажаючих долучитися до реалізації грантових програм та проектів у Міжнародній відділ Луцького НТУ.