ПЕРЕМОГА СТУДЕНТКИ ЛУЦЬКОГО НТУ
В МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ «МІЙ РІДНИЙ КРАЙ»

Протягом 15-17 вересня 2016 року у Львові відбувалися урочистості з приводу нагородження переможців ХІХ Міжнародного конкурсу учнівської та студентської молоді «Мій рідний край». Конкурс проходить під патронатом Союзу українок України, за підтримкою об’єднань української діаспори, обласної та міської влади Львівщини. Серед переможців та дипломантів конкурсу були й  учні та студенти Волині.

Волиняни-переможці конкурсу у великій сесійній залі
Львівської міської ратуші під час підбиття підсумків та оголошення кращих
серед 170 робіт.

Диплом першого ступеня у номінації «Екологія та здоров’я нації» здобула студентка Луцького НТУ Ольга Іванців (група ЕОС-11 факультету екології та приладо-енергетичних систем). На конкурс було представлено науково-пошукову роботу «Дослідження кислотності атмосферних опадів у м.Луцьку та їх впливу на міське середовище» ( науковий керівник – кандидат географічних наук, доцент кафедри екології Віталіна Федонюк).

На трибуні великої сесійної зали Львівської міської ради.

Дипломант ХІХ Міжнародного конкурсу «Мій рідний край» (2015-2016)
Ольга Іванців: 1 місце у номінації «Екологія та здоров’я нації».

Ольга Іванців разом з науковим керівником –
доцентом кафедри екології Віталіною Федонюк.

Переможців Міжнародного конкурсу вітали очільниці Союзу українок України, представники влади, міський голова Львова Андрій Садовий, народні депутати та інші високошановні гості.

Учасників конкурсу вітає Андрій Садовий, міський голова Львова.

Після нагородження на дипломантів конкурсу чекало маленьке свято: дводенна мандрівка старовинним Львовом, тематичні екскурсії, приурочені до знаменної дати, що відзначається в цьому році – 160-ї річниці від народження Великого Каменяра, Титана нації Івана Франка.

Волиняни-переможці конкурсу під час вшанування пам’яті Івана Франка.

Переможці отримали дипломи та подарункові книги – новинки видавництва «Смолоскип», адже конкурс вже вкотре проходить одночасно з Форумом видавців у Львові.

Дипломанти конкурсу поклали квіти та запалили лампадки на Полі Слави Личаківського кладовища, на могилах видатних українців, що поклали своє життя в боротьбі за свободу та незалежність нашої держави, Героїв Небесної сотні, загиблих на Сході України в боях з окупантами, серед яких – герой України генерал Сергій Кульчицький.

Покладання квітів на Полі Слави.

Конкурс «Мій рідний край», який в наступному році святкуватиме 20-річчя своєї діяльності – це ще одна сходинка на шляху формування свідомої патріотичної та прогресивної молоді, яка плекатиме майбутнє нашої держави.

Віталіна Федонюк,
доцент кафедри екології