ПЕРЕМОГА У ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ ОЛІМПІАДІ
З ДИСЦИПЛІНИ «ІНФОРМАЦІЙНІ СИСТЕМИ
І ТЕХНОЛОГІЇ В ОБЛІКУ ТА АУДИТІ»

10-12 травня 2017 року в Миколаївському національному аграрному університеті відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади серед вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації із дисципліни «Інформаційні системи і технології в обліку та аудиті». Науковий захід проходив у три тури: тестування, теоретичний, практичний.

В олімпіаді взяли участь 121 студент із 42-х ВНЗ України ІІІ-ІV рівня акредитації.

Луцький НТУ в олімпіаді представляли студенти напряму підготовки «Облік і аудит» Дмитро Якимчук та Василина Дунь.

Дмитро Якимчук став переможцем ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Інформаційні системи і технології в обліку та аудиті» і нагороджений диплом ІІ ступеня.

Василина Дунь нагороджена сертифікатом учасника ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Інформаційні системи і технології в обліку та аудиті».

Колектив кафедри обліку і аудиту бажає Дмитру і Василині успіхів, натхнення і подальших перемог!

Ірина Ткачук,
доцент кафедри обліку і аудиту