Перша практика кафедри фінансів
у запрошенні гостьових лекторів з країн ЄС

З 19 по 25 жовтня 2015 року в рамках проекту Вишеградського фонду «Досвід країн Вишеградської четвірки у розвитку малого підприємництва», ініційованого кафедрою фінансів, у Луцькому НТУ перебував гостьовий лектор з Польщі Марчін Жук (Люблінська Політехніка). Читання лекцій передбачалось для студентів п’ятих курсів економічних спеціальностей.

Під час проведення занять лектор ознайомив студентів нашого університету із досвідом країн Вишеградської четвірки (Польщі, Чехії, Словаччини та Угорщини) у веденні малого бізнесу. Зокрема, студенти дізналися про історію створення та мету діяльності «Вишеградської четвірки». Було цікаво та корисно почути про принципи, шляхи та перспективи розвитку малого підприємництва у Вишеградських країнах, які переживали схожі проблеми в період трансформаційної економіки.

Студенти активно брали участь у обговоренні проблем, притаманних українській економіці, порівнювали вітчизняні та європейські підходи до їх вирішення.

У цьому ж семестрі очікується приїзд ще одного лектора з країн Вишеградської четвірки. Проект триватиме 3 роки.

Інформація підготовлена
кафедрою фінансів