ПЕРШІ ЗАНЯТТЯ ВОЛОНТЕРА
ІЗ КОРПУСУ МИРУ США В ЛУЦЬКОМУ НТУ

У червні 2016 року до Луцька прибув волонтер Корпусу Миру США в Україні Джеремі Ханна, аби проводити англомовні екскурсії для туристів у місті та допомагати в роботі місцевому «Центру туристичної інформації».

На запрошення завідувача кафедри туризму та цивільної безпеки професора Людмили Матвійчук, для підвищення рівня володіння англійською мовою волонтер Джеремі Ханна провів перші заняття для студентів-туристів.

За допомогою спеціальних методик, які використовував Джеремі Ханна та з допомогою студента групи ТР-21 Євгенія Андросюка, який допомагав з перекладом, студенти успішно долали мовний барєр та активно брали участь в діалозі. Заняття були дуже цікавими і корисними та заохотили студентів-туристів до подальшого вивчення англійської мови.

Інна Тищук,
куратор групи ТР-21