Підписано меморандум про співпрацю між Луцьким НТУ та Державним Університетом імені Акакія Церетелі

22 листопада делегація Луцького національного технічного університету на чолі з проректором з науково-педагогічної роботи Сергієм Шимчуком взяла участь в урочистостях з нагоди 85-ї річниці створення Державного Університету імені Акакія Церетелі (Кутаїсі, Грузія).

У рамках святкувань відбулося декілька робочих зустрічей з ректором грузинського ЗВО Георгієм Гавтадзе, в ході яких були напрацьовані шляхи співпраці навчальних закладів. Потому, за сприяння ректора Луцького НТУ Петра Савчука, був підписаний меморандум про співпрацю з Державним Університетом імені Акакія Церетелі.

«Ми перейняли позитивний досвід управління, діяльності та організації науки ЗВО в Грузії. Крім того, обмінялися контактами з вітчизняними та закордонними представниками передових вищих навчальних закладів з метою реалізації подальших проектів, проведення наукових досліджень, обміну студентами», - розповів проректор з науково-педагогічної роботи Луцького НТУ Сергій Шимчук.

Окрім того, під час урочистих заходів Сергій Петрович подарував очільнику грузинського університету картину, написану студентами Луцького НТУ. «На ній зображений «Старий Луцьк». Так би мовити, ми подарували частину нашого міста, як символ майбутньої співпраці та дружби між нашими університетами», - пояснив Сергій Шимчук.

Олександра Містюк, інформаційний відділ Луцького НТУ